https://reporter.zp.ua

Станишівська сільська рада (Житомирський район)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальні відомості

Станишівська сільська рада – адміністративно-територіальна одиниця Житомирського району Житомирської області. Адміністративний центр – село Станишівка. До складу сільської ради також входить село Глибочиця. Сільська рада займає територію площею 62,99 км². Населення – 3227 осіб (станом на 2021 рік).

Органи влади

Станишівська сільська рада є органом місцевого самоврядування. Усіх депутатів сільської ради обирають шляхом прямих виборів на строк п'ять років. Депутати на першій сесії обирають голову сільської ради, який є виконавчим органом ради.

Чинний голова громади

15 листопада 2020 року чинним сільським головою Станишівської громади було обрано самовисуванця Юрія Сергійовича Матвійчука. Він переміг на виборах, набравши 52,86% голосів виборців. Юрій Матвійчук був діючим головою Станишівської сільської ради з 2015 року.

Напрямки діяльності сільської ради

Основними напрямками діяльності Станишівської сільської ради є:

  • Забезпечення соціально-економічного розвитку громади
  • Будівництво та утримання об'єктів інфраструктури
  • Надання соціальних послуг населенню
  • Благоустрій населених пунктів
  • Організація роботи комунальних підприємств

Соціально-економічний розвиток

Станишівська сільська рада активно працює над покращенням соціально-економічного становища громади. У селах Станишівка та Глибочиця діють загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади, амбулаторії та ФАПи. Сільською радою виділяються кошти на розвиток освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.

Інфраструктура

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Сільською радою здійснюється будівництво та утримання об'єктів інфраструктури. Зокрема, в селах Станишівка та Глибочиця проведено газифікацію та водопостачання. Також проводяться роботи з ремонту та реконструкції доріг, встановлення вуличного освітлення та будівництва комунальних об'єктів.

Комунальні підприємства

Станишівська сільська рада володіє та керує комунальними підприємствами, які надають послуги населенню. Зокрема, це підприємства водопостачання та водовідведення, теплопостачання, утримання та благоустрою. Комунальні підприємства відіграють важливу роль у забезпеченні життєдіяльності громади.

Перспективи розвитку

Станишівська сільська рада має хороші перспективи для розвитку. У громаді є значний потенціал для розвитку сільського господарства, туризму та сфери послуг. Сільська рада планує залучати інвестиції в ці сфери, створюючи нові робочі місця та покращуючи якість життя населення.

Станишівська сільська рада – це активна та перспективна громада Житомирського району. Сільська рада проводить важливу роботу з соціально-економічного розвитку, покращення інфраструктури та надання послуг населенню. Обраний у 2020 році голова громади Юрій Матвійчук продовжує працювати над покращенням якості життя жителів Станишівської громади.

Часто задаються питання

  1. Коли було утворено Станишівську сільську раду?
  2. Скільки населених пунктів входить до складу сільської ради?
  3. Яку площу займає територія сільської ради?
  4. Які основні напрямки діяльності сільської ради?
  5. Які перспективи розвитку має Станишівська сільська громада?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".