https://reporter.zp.ua

Список вершин Бразилії

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Бразилія — велика країна з різноманітним рельєфом, що включає гірські хребти, пагорби та рівнини. Найвища вершина Бразилії знаходиться в гірському хребті Серра-да-Мантікейра на південному сході країни, а найвідоміша гора – Цукровий конус в Ріо-де-Жанейро.

Найвищі вершини Бразилії

1. Піку-да-Небліна (2 994 м)

Піку-да-Небліна, що означає "Пік Туману", є найвищою вершиною Бразилії. Це одна з найважче доступних вершин у країні, яка розташована в віддаленій частині Національного парку Яномомі.

2. Піку-31-де-Марсу (2 972 м)

Піку-31-де-Марсу – друга за висотою вершина Бразилії, яка також знаходиться в Національному парку Яномомі. Її назва датується 31 березня 1954 роком, коли на горі було встановлено бразильський прапор на знак суверенітету над регіоном.

3. Піку-да-Маріка (2 933 м)

Піку-да-Маріка є третьою за висотою вершиною Бразилії та розташована в штаті Амазонас. Це священна гора для корінних народів яномамі, які вірять, що гора є притулком духів їхніх предків.

4. Піку-Тріпу (2 850 м)

Піку-Тріпу – четверта за висотою вершина Бразилії та найвища вершина штату Ріо-де-Жанейро. її назва походить від слова тупі-гуарані "tripue", що означає "триніжок", через її трикутний силует.

5. Піку-да-Бандейра (2 891 м)

Піку-да-Бандейра – п'ята за висотою вершина Бразилії і найвища вершина штату Мінас-Жерайс. Назва перекладається як "Прапорна вершина" і походить від прапорів, які підняли дослідники на її вершині в 1857 році.

Інші відомі вершини Бразилії

1. Цукровий конус (396 м)

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Цукровий конус – не найвища, але, мабуть, найвідоміша гора Бразилії. Це гранітний моноліт, що височіє над містом Ріо-де-Жанейро. На вершину можна піднятися на канатній дорозі або пішки.

2. Корковадо (710 м)

Корковадо – ще одна культова гора в Ріо-де-Жанейро, відома своєю статуєю Христа-Спасителя. Статуя, розташована на вершині гори, є всесвітньо відомим символом Бразилії.

3. Педра-да-Гавіа (842 м)

Педра-да-Гавіа – гора в Ріо-де-Жанейро, яка нагадує за формою голову людини. На гору можна піднятися пішки, але це вважається складним маршрутом для альпіністів.

4. Серро-да-Падре-Абрау (1 876 м)

Серро-да-Падре-Абрау – гора в штаті Ріу-Гранді-ду-Сул, яка є найвищою точкою Південної Бразилії. На гору можна піднятися через Національний парк Апаресіда-ду-Сул.

5. Морру-да-Піонію (2 914 м)

Морру-да-Піонію – гора в штаті Мату-Гросу, яка є найвищою точкою Центрально-Західної Бразилії. Гора розташована в Національному парку Чапада-дос-Гімараєс.

Вершини Бразилії є важливим елементом географії країни. Вони забезпечують захоплюючі пейзажі, є домом унікальної флори і фауни та мають культурне і духовне значення для корінних народів Бразилії.

Запитання, що часто задаються:

  • Яка найвища вершина Бразилії? Піку-да-Небліна
  • Яка найвідоміша гора Бразилії? Цукровий конус
  • Де знаходиться Піку-да-Бандейра? Мінас-Жерайс
  • На яку гору можна піднятися на канатній дорозі в Ріо-де-Жанейро? Цукровий конус
  • Яка гора в Бразилії нагадує за формою голову людини? Педра-да-Гавіа

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 22 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".