https://reporter.zp.ua

Список автовиробників Бразилії

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Автомобільні виробники Бразилії: список діючих та ліквідованих

Бразилія є однією з провідних країн-виробників автомобілів у Південній Америці. Вона має довгу історію виробництва транспортних засобів як для місцевого, так і для експортного ринків. Наразі в Бразилії діє кілька великих і малих автомобільних виробників. Деякі з них мають велику історію, інші є відносно новими гравцями на ринку.

Діючі автомобільні виробники Бразилії

1. Hyundai

Hyundai – найбільший автомобільний виробник у Бразилії за обсягом продажів. Компанія продала 474 515 автомобілів у 2022 році. Компанія пропонує широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів, включаючи такі популярні моделі, як HB20, Creta і Tucson.

2. Fiat

Fiat – ще один великий автомобільний виробник у Бразилії. Компанія продала 320 940 автомобілів у 2022 році. Fiat виробляє широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів, включаючи такі популярні моделі, як Uno, Mobi і Strada.

3. Volkswagen

Volkswagen – третій за величиною автомобільний виробник у Бразилії. Компанія продала 282 028 автомобілів у 2022 році. Volkswagen виробляє широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів, включаючи такі популярні моделі, як Gol, Voyage і T-Cross.

4. Toyota

Toyota – четвертий за величиною автомобільний виробник у Бразилії. Компанія продала 216 252 автомобілі у 2022 році. Toyota виробляє широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів, включаючи такі популярні моделі, як Corolla, Hilux і RAV4.

5. Honda

Honda – п’ятий за величиною автомобільний виробник у Бразилії. Компанія продала 195 584 автомобілів у 2022 році. Honda виробляє широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів, включаючи такі популярні моделі, як HR-V, Civic і Accord.

Ліквідовані автомобільні виробники Бразилії

1. Willys-Overland

Willys-Overland був одним з перших автомобільних виробників у Бразилії. Компанія була заснована в 1952 році і випускала популярний джип Willys MB. Однак у 1971 році Willys-Overland була придбана компанією Ford, яка припинила виробництво джипа Willys MB в 1983 році.

2. Simca

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Simca була ще одним раннім автомобільним виробником у Бразилії. Компанія була заснована в 1958 році і випускала широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів. Однак у 1979 році Simca була придбана компанією Chrysler, яка припинила виробництво автомобілів Simca в 1981 році.

3. Aero Willys

Aero Willys був бразильським виробником автомобілів, який був заснований у 1956 році. Компанія виробляла популярний джип Aero Willys. Однак у 1971 році Aero Willys була придбана компанією Ford, яка припинила виробництво джипа Aero Willys в 1983 році.

4. Gurgel

Gurgel був бразильським виробником автомобілів, який був заснований у 1969 році. Компанія виробляла широкий асортимент позашляхових автомобілів. Однак у 1993 році Gurgel був проданий компанії Agrale, яка припинила виробництво автомобілів Gurgel в 1996 році.

5. Miura

Miura була бразильським виробником автомобілів, який був заснований у 1970 році. Компанія виробляла спортивні автомобілі. Однак у 1976 році Miura була продана компанії Ford, яка припинила виробництво автомобілів Miura в 1979 році.

Висновок

Автомобільна промисловість Бразилії є однією з найрозвиненіших в Південній Америці. Країна є домом для ряду великих і малих автомобільних виробників, які виробляють широкий асортимент легкових і комерційних автомобілів.

Запитання, що часто задаються

1. Який найбільший автомобільний виробник у Бразилії?

Hyundai є найбільшим автомобільним виробником у Бразилії за обсягом продажів.

2. Які найбільш популярні автомобільні марки в Бразилії?

Найбільш популярними автомобільними марками в Бразилії є Hyundai, Fiat, Volkswagen, Toyota і Honda.

3. Скільки автомобілів виробляється в Бразилії?

У Бразилії виробляється близько 2,5 мільйонів автомобілів на рік.

4. Які основні експортні ринки для бразильських автомобілів?

Основними експортними ринками для бразильських автомобілів є Аргентина, Чилі, Колумбія, Мексика і Перу.

5. Яке майбутнє автомобільної промисловості Бразилії?

Майбутнє автомобільної промисловості Бразилії є невизначеним, але очікується, що країна залишиться одним з провідних виробників автомобілів в Південній Америці.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 01 01 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".