Сніжок Ігор Сергійович – довідка
Редактор: Михайло МельникІгор Сергійович Сніжок: Герой, який жив і помер за Україну
Ігор Сніжок був одним з тих, хто став на захист своєї країни під час російсько-української війни. Він був справжнім героєм, який віддав своє життя, щоб інші могли жити. Його історія – це історія мужності, відваги та самопожертви.
Хто такий Ігор Сергійович Сніжок?
Ігор Сніжок народився 6 грудня 1973 року в смт Куликівка, Чернігівська область, Україна. У 1995 році він закінчив Харківське вище військове командне училище тилу імені маршала Радянського Союзу Маршала Баграмяна.
Після закінчення училища служив на різних посадах у Збройних силах України. З 2014 року Ігор Сніжок був начальником служби сполучень тилу в зоні АТО.
У лютому 2015 року Ігор Сніжок був призначений начальником з’єднання, яке мало за завдання забезпечити прорив українських військ з оточення в Дебальцевому.
Під час виконання цього завдання підполковник Сніжок загинув. Указом Президента України від 15 травня 2015 року йому було присвоєно звання полковника (посмертно).
Військова кар’єра Ігоря Сніжка
Ігор Сніжок почав свою військову кар’єру в 1995 році, після закінчення Харківського вищого військового командного училища тилу імені маршала Радянського Союзу Маршала Баграмяна.
Він служив на різних посадах у Збройних силах України, але його кар’єра була тісно пов’язана з логістикою та постачанням. У 2014 році, після початку війни на Донбасі, Ігор Сніжок був призначений начальником служби сполучень тилу в зоні АТО.
На цій посаді він займався координацією дій підрозділів тилового забезпечення, організацією постачання сил АТО всім необхідним, від продовольства до боєприпасів.
У 2015 році Ігор Сніжок був призначений начальником з’єднання, яке мало за завдання забезпечити прорив українських військ з оточення в Дебальцевому.
Під час виконання цього завдання підполковник Сніжок загинув.
Героїчний подвиг Ігоря Сніжка
У лютому 2015 року Ігор Сніжок був призначений начальником з’єднання, яке мало за завдання забезпечити прорив українських військ з оточення в Дебальцевому.
Це була складна і небезпечна місія, адже російські війська оточили місто і обстрілювали його з усіх боків. Однак Ігор Сніжок був упевнений, що він і його підлеглі зможуть виконати завдання.
Прорив почався вночі. Українські війська атакували позиції російських військ і, незважаючи на запеклий опір, зуміли прорвати кільце оточення.
Ігор Сніжок особисто керував операцією, і він був одним з перших, хто увійшов до Дебальцевого.
Але під час прориву колона Ігоря Сніжка потрапила під обстріл російських військ. Підполковник Сніжок був важко поранений і загинув. Його смерть стала великою втратою для української армії і для всієї України.
Пам’ять про Ігоря Сніжка
Ігор Сніжок був справжнім героєм, який віддав своє життя за Україну. Його ім’я було занесено до Книги пам’яті загиблих за Україну.
У 2016 році в смт Куликівка, де народився Ігор Сніжок, йому був встановлений пам’ятник. Його ім’я увічнене на меморіалі загиблим воїнам АТО в Києві.
Ігор Сніжок залишиться в пам’яті українського народу як герой, який боровся за свободу і незалежність своєї країни.
Висновок
Ігор Сніжок був справжнім героєм, який віддав своє життя за Україну. Він був мужнім, відважним і самовідданою людиною, яка не боялася відстоювати свої принципи і боротися з несправедливістю.
Його історія є прикладом того, як один чоловік може зробити велику різницю у світі. Ігор Сніжок ніколи не буде забутий.
Питання, що часто задаються
1. Де народився Ігор Сніжок?
2. Коли він закінчив Харківське вище військове командне училище тилу імені маршала Радянського Союзу Маршала Баграмяна?
3. На яких посадах він служив у Збройних силах України?
4. Коли він був призначений начальником служби сполучень тилу в зоні АТО?
5. Коли він загинув?
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривеньЗалишити коментар
![](https://reporter.zp.ua/wp-content/litespeed/avatar/c60451ff68775393c416e4f78a569bcc.jpg?ver=1738969074)