https://reporter.zp.ua

Заболотний Геннадій Вадимович – довідка

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Геннадій Заболотний: від сільського підприємця до столичного політика

Не всім відома неабияка кар’єра українського політика та підприємця Геннадія Заболотного, яка стала предметом сьогоднішнього огляду. Ця людина отримала шлях у політику через виграш у двох скликаннях Кіровоградської обласної ради, а пізніше набула популярності як голова двох районних рад — Березовської та Деснянської. Ознайомимося детальніше з усіма аспектами цього життєвого шляху.

Ранні роки, Кіровоградська обласна рада

Заболотний походить з Кіровоградської області, де і народився в 1973 році. Навчаючись у місцевому сільськогосподарському технікумі за спеціальністю “агроном”, зробив перші кроки у підприємництві, зосередивши діяльність на торгівлі продуктами харчування. Одночасно вирішив спробувати себе в політиці, і в 2002 році, вдало пройшовши вибори до Кіровоградської обласної ради, став депутатом IV скликання. Вдруге, вже як представник партії «Батьківщина», отримав депутатський мандат у 2006 році, відпрацювавши весь період V скликання (тобто, до наступних місцевих виборів у 2010 році). Цікаво, що в ці роки Геннадій Вадимович проявив інтерес до Християнсько-демократичної партії України і навіть пробував очолити її обласну організацію.

Робота головою Березовської та Деснянської районних рад

У 2015 році, після місцевих виборів, політик переміг у наступній кампанії, ставши на чотири роки головою Березовської районної ради, а після реформи децентралізації, за якої в 2018 році ліквідувалися всі райони, перейшов на аналогічну посаду в одному зі столичних районів — Деснянському. Саме у Києві Заболотний перетворився з депутата на справжнього менеджера, маючи в підпорядкуванні серйозний бюджет, сотні співробітників і відповідальність за долі тисяч киян. У 2019 році Геннадію Вадимовичу доводилося вирішувати завдання, пов’язані з приватизацією комунальної власності, реформуванням сфери ЖКГ та соціальної інфраструктури, а також наданням низки адміністративних послуг населенню.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Робота в бізнес-сфері

Окрім своїх політичних і державних справ, Геннадій Заболотний продовжував бути присутнім у бізнес-сфері. У 2000-х роках очолював кілька фірм, серед яких була навіть приватна охоронна організація, але найбільш вдалим його проектом, запущеним у 2013 році, став мережевий супермаркет «Наш Край». Почавши з одного магазину в Кропивницькому, протягом кількох років пан Заболотний розширив бізнес до восьми точок, що торгують продуктами харчування, напоями й іншими товарами. Однак після відходу Геннадія Вадимовича в столичну політику мережа втратила свою динаміку розвитку, а в 2019 році рішенням власника була повністю закрита.

Особливе політичне бачення

Протягом всієї кар’єри Геннадій Заболотний, відстоюючи інтереси своїх виборців, нерідко вступав у діалог з колегами, не соромився виявляти свою незгоду і навіть зайшов так далеко, що створив організацію під назвою «Народна рада довіри», яка, проте, не знайшла широкої підтримки. Як депутат, голосував за ряд рішень ради, що підтримали Революцію Гідності, а в 2014 році навіть добровільно допомагав українським бійцям, передаючи їм обладнання та продукти першої необхідності на лінію зіткнення.

Висновок

Геннадій Заболотний — неординарна особистість, для якої політика і бізнес виявилися взаємодоповнюючими напрямками. Більше десяти років він представляв регіон у Кіровоградській обласній раді, добре себе проявивши, а пізніше став управлінцем міського рівня в Деснянському районі Києва. Його підхід до вирішення питань, бажання дійти згоди у дискусіях і реальна допомога українським бійцям дозволили йому заслужити повагу виборців. У Геннадія Вадимовича, безсумнівно, є ще багато нереалізованих політичних амбіцій та ідей, тому, напевне, української політичної арени він ще не залишив.

Запитання, що часто задаються:

1. Які посади обіймав Геннадій Заболотний за роки політичної кар’єри?
2. Як розвивався бізнес Геннадія Заболотного?
3. У яких аспектах Геннадій Вадимович визначає напрями для подальшої роботи?
4. У чому полягають ключові елементи успішного керівництва?
5. Як Геннадію Заболотному вдавалося ефективно взаємодіяти з командою?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 12 2023. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".