https://reporter.zp.ua

Псюк Олег Романович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Псюк Олег Романович

Біографія

Олег Романович Псюк народився 16 травня 1994 року в місті Калуш, Україна. З дитинства захоплювався музикою, особливо репом. Під впливом творчості американського репера Емінема розпочав писати власні тексти. У 2012 році разом із однокласниками створив реп-гурт “Kalush”.

Музична кар’єра

У складі гурту “Kalush” Псюк випустив альбоми “OTR” (2019) та “Йо-Йо” (2019). Колектив став відомим завдяки своїм енергійним концертам та соціальній спрямованості пісень. У 2021 році “Kalush” виступили на Євробаченні-2021 із піснею “Stefania”, яка посіла третє місце.

У лютому 2022 року напередодні російського вторгнення в Україну Псюк створив благодійний музичний проєкт “Kalush Orchestra”, який поєднав елементи репу та традиційної української музики. Зібрані кошти перераховувалися на підтримку Збройних сил України. Пісня “Stefania” у виконанні “Kalush Orchestra” перемогла на Євробаченні-2022 і стала символом українського опору російській агресії.

Нагороди та відзнаки

За свій внесок у популяризацію української культури Олег Псюк був удостоєний почесного звання громадянина міста Калуша (2022). Гурти “Kalush” та “Kalush Orchestra” неодноразово перемагали у музичних конкурсах та номінувалися на престижні премії.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Особисте життя

За даними ЗМІ, Олег Псюк тривалий час перебуває у відносинах із танцівницею та хореографом Олександрою Білобров. У пари є донька Аврора, яка з’явилася на світ у 2022 році.

Додаткова інформація

* Сценічний псевдонім “Псючий Син” є відсиланням до однойменної дитячої страшилки.
* Олег Псюк відомий своєю соціальною активною позицією і часто висловлюється на підтримку української мови, культури та незалежності.
* У 2023 році Псюк розпочав сольний проєкт під назвою “Псючий Син”.

Олег Романович Псюк є одним із найвідоміших та найуспішніших українських реперів. Його творчість відрізняється оригінальним стилем, соціальним підтекстом і прихильністю до українських традицій. Псюк – не лише талановитий музикант, але й активний громадський діяч, який використовує свою популярність для підтримки України у важкий час.

Питання, що часто задаються

* Де народився Олег Псюк?
– У місті Калуш, Україна
* Під яким сценічним псевдонімом виступає Олег Псюк?
– Псючий Син
* Як називається гурт, заснований Олегом Псюком?
– “Kalush” та “Kalush Orchestra”
* Яку пісню гурт “Kalush Orchestra” виконав на Євробаченні-2022?
– “Stefania”
* Яку нагороду отримав Олег Псюк у 2022 році?
– Почесне звання громадянина міста Калуша

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".