https://reporter.zp.ua

Почесний хрест ветерана війни

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Почесний Хрест Ветерана Війни: Символ Слава та Втрат Першої Світової

Почесний Хрест Ветерана Війни 1914-1918 років, також відомий як Хрест Гінденбурга або Почесний Хрест для Фронтовиків, був бронзовим пам'ятним знаком, що вшановував учасників і жертв Першої світової війни.

Історія та Установа

Хрест було засновано 2 листопада 1914 року німецьким імператором Вільгельмом II за рекомендацією генерала Пауля фон Гінденбурга. Нагорода мала на меті засвідчити визнання та подяку всім німецьким солдатам, які брали участь у війні, незалежно від їх звання чи статусу. Хрест було виготовлено з бронзи, що містила переплавлений метал з захоплених французьких гармат.

Дизайн та Символіка

Почесний Хрест Ветерана Війни мав латинську форму з розширеними кінцями. У центрі хреста зображено зображення «Залізного Хреста», нагородної відзнаки за хоробрість у прусській армії. Хрест було оточено лавровим вінком, символом слави та перемоги. На реверсі хреста було вигравіровано напис "Hindenburg" та дати "1914-1918".

Критерії Отримання

Щоб отримати Почесний Хрест Ветерана Війни, необхідно було бути громадянином Німецької імперії та брати участь у бойових діях на фронті Першої світової війни не менше 6 місяців. Нагорода вручалася солдатам усіх звань і військових частин, а також медсестрам та іншим допоміжним військам.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Розповсюдження та Легенда

Всього було виготовлено близько 3,5 мільйонів Почесних Хрестів Ветеранів Війни. Вони були широко розповсюджені серед німецького населення, ставши невід'ємною частиною повсякденного життя. Нагорода стала символом як слави, так і втрат, які зазнала Німеччина під час війни.

Спадщина та Післявоєнний Період

Після закінчення війни Почесний Хрест Ветерана Війни залишався важливим символом для багатьох німецьких ветеранів. Його носили з гордістю та як знак пам'яті про втрачених товаришів. Нагорода також використовувалася для надання пільг ветеранам, таких як медична допомога та житлові субсидії.

Почесний Хрест Ветерана Війни 1914-1918 років є потужним нагадуванням про жертви та героїзм Першої світової війни. Цей бронзовий пам'ятний знак був символом як слави, так і втрат, які зазнали німецькі солдати та цивільне населення. Нагорода продовжує надихати та служити нагадуванням про жахіття війни та важливість пам'яті про тих, хто боровся і загинув.

Часті Запитання

  1. Хто заснував Почесний Хрест Ветерана Війни?
  2. З чого був виготовлений Хрест Гінденбурга?
  3. Які були критерії для отримання нагороди?
  4. Скільки Хрестів Ветеранів Війни було виготовлено?
  5. Коли було засновано Почесний Хрест для Фронтовиків?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".