https://reporter.zp.ua

NGC 6525

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

NGC 6525: Розсіяне Зоряне Скупчення в Сузір'ї Змієносець

Про NGC 6525

— розсіяне скупчення, яке класифікується як скупчення типу OCL (розпилене скупчення). Воно розташовується в сузір'ї Змієносець, приблизно в 3000 світлових років від Землі. Вік скупчення оцінюється приблизно в 150 мільйонів років.

Фізичні Характеристики

NGC 6525 складається з кількох сотень зір, які розташовані відносно вільно одна від одної. Розмір скупчення становить близько 5 світлових років у діаметрі. Яскравість скупчення оцінюється в 7,2 зоряної величини, що робить його доступним для спостереження за допомогою аматорських телескопів.

Склад і Зоряне Населення

Більшість зір у NGC 6525 є молодими і гарячими, з спектральними класами від B до A. Найгарячіші і наймасивніші зорі в скупченні випромінюють велику кількість ультрафіолетового випромінювання, яке іонізує навколишній газ, утворюючи зони Н II. Кілька зір у скупченні також є змінними типу Дельти Щита, які зазнають регулярних пульсацій, що призводить до коливань їхньої яскравості.

Розташування і Відстань

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

NGC 6525 розташовується в північній частині сузір'я Змієносець, поблизу кордону з сузір'ям Геркулес. Його прямовиходження становить 18 годин 02 хвилини 29,8 секунди, а схилення – +04 градуси 05 хвилин 30,0 секунди. Відстань до скупчення було визначено за допомогою вимірів паралакса і оцінюється приблизно в 3000 світлових років.

Історичне Відкриття і Дослідження

NGC 6525 було відкрито Вільямом Гершелем 17 липня 1784 року. Він описав скупчення як "дуже багате і досить велике скупчення зір, досить щільне в центрі". Згодом скупчення було включено до каталогу Нового Загального Каталогу Джона Дрейєра.

NGC 6525 — розсіяне зоряне скупчення, що містить сотні молодих і гарячих зір. Скупчення розташовується поблизу кордону сузір'їв Змієносець і Геркулес, і його вік оцінюється приблизно в 150 мільйонів років. На сьогодні NGC 6525 залишається об'єктом активних досліджень астрономів, які вивчають склад, еволюцію і динаміку цього скупчення.

Часто Задані Питання

  • Який тип скупчення є NGC 6525? Розсіяне скупчення типу OCL (розпилене скупчення).
  • Де в небі розташовується NGC 6525? У сузір'ї Змієносець, поблизу кордону з сузір'ям Геркулес.
  • Який вік NGC 6525? Приблизно 150 мільйонів років.
  • Зі скількох зір складається NGC 6525? Кількох сотень.
  • Який розмір NGC 6525? Близько 5 світлових років у діаметрі.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".