https://reporter.zp.ua

Майкл Еліг

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Майкл Еліг: Засновник Club Kids і жорстокий вбивця

Хто такий Майкл Еліг?

(29 квітня 1966 – 25 грудня 2020) був американським клубним промоутером і засновником Club Kids, групи молодих неформалів, які стали популярними в Нью-Йорку наприкінці 1980-х і на початку 1990-х років. Він був відомий своїм екстравагантним способом життя і скандальною смертю.

Club Kids

Club Kids були групою нічних тусовщиків, які відвідували нічні клуби Нью-Йорка, зокрема The Limelight. Вони були відомі своїми модними нарядами, екстравагантним макіяжем і скандальним способом життя. Еліг був лідером групи, і він організовував вечірки та заходи, на які приходили знаменитості, художники та інші знаменитості.

Вбивство Андре "Ангела" Мелендеса

У 1996 році Еліг був притягнутий до відповідальності за вбивство і розчленування Андре "Ангела" Мелендеса, торговця наркотиками, який був винний Елігу грошей. П'яний і під впливом наркотиків, Еліг застрелив Мелендеса і розчленував його тіло. Він заховав частини тіла в різних районах Нью-Йорка.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Суд і ув'язнення

Суд над Елігом привернув велику увагу ЗМІ, оскільки це був скандальний випадок розчленованого тіла. Еліг спочатку заперечував свою провину, але згодом визнав себе винним у ненавмисному вбивстві. Він був засуджений до 12 років позбавлення волі, а в 2013 році був умовно-достроково звільнений після 17 років ув'язнення.

Смерть

Після звільнення Еліг залишався в Нью-Йорку і працював над мемуарами. Однак він помер 25 грудня 2020 року від передозування фентанілу у віці 54 років. Його смерть була визнана самогубством.

Майкл Еліг був суперечливою і трагічною фігурою, відомою як засновник Club Kids, так і як жорстокий вбивця. Його життя і смерть пам'ятатимуть як нагадування про наслідки сумісної залежності, порушення закону та боротьби зі своїми демонами.

Поширені запитання

  1. Хто був Майкл Еліг?
  2. Що таке Club Kids?
  3. У чому звинувачувався Майкл Еліг?
  4. Який був вирок Майкла Еліга?
  5. Як помер Майкл Еліг?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 22 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".