https://reporter.zp.ua

Ліам Фокс

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Панімаття Фокса та раннє життя

Ліам Фокс народився 22 вересня 1961 року в Іст-Кілбрайді, Південний Ланаркшир, Шотландія. Він виріс у сім'ї лікаря та медсестри і відвідував державні школи. З ранніх років Фокс цікавився політикою та був прихильником Консервативної партії.

Військова кар'єра

Після закінчення медичного факультету Університету Глазго Фокс розпочав свою кар'єру в армії. Він став офіцером медичного корпусу Королівських ВМС і служив під час Фолклендської війни. У 1989 році Фокс пішов з армії і переїхав у Лондон, щоб працювати в сфері управління охороною здоров'я.

Політична кар'єра

Рання участь у політиці

Фокс вступив у Консервативну партію в 1985 році. У 1992 році він був обраний членом Палати громад від округу Вустер. У парламенті Фокс швидко піднявся по партійних лавах, обіймаючи різні міністерські посади в уряді Джона Мейджора.

Міністр оборони

У 2010 році Фокс був призначений міністром оборони прем'єр-міністром Девідом Кемероном. На цій посаді він був відповідальним за військові операції Сполученого Королівства в Афганістані та за проведення великих реформ у збройних силах Великобританії. У 2011 році Фокс пішов з посади міністра оборони через скандал, пов'язаний з його стосунками з близьким другом.

Міністр міжнародної торгівлі

У 2016 році Фокс був призначений міністром міжнародної торгівлі прем'єр-міністром Терезою Мей. На цій посаді він був відповідальним за ведення торгових переговорів Сполученого Королівства після виходу з Європейського Союзу. У 2019 році Фокс пішов з посади міністра міжнародної торгівлі через розбіжності з урядом щодо політики Brexit.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Пізніша кар'єра

Після свого відходу з міністерських посад Фокс брав активну участь у політиці. Він залишається членом Палати громад і був відвертим критиком уряду Бориса Джонсона. У 2023 році Фокс був призначений головою Комітету з закордонних справ Палати громад.

Політичні позиції

Фокс є консерватором і прихильником вільного ринку. Він є прихильником Брекзиту і виступає за зменшення державного втручання в економіку. Фокс також є противником імміграції та захисником традиційних цінностей.

Особисте життя

Фокс одружений з Джейн Фріккером, яка також є лікарем. У них двоє дітей. Фокс є палким шанувальником крикету і в минулому був капітаном збірної Англії з параолімпійського крикету.

Ліам Фокс є досвідченим політиком, який обіймав низку ключових посад в уряді Великобританії. Він є прихильником консервативних цінностей і прихильником вільного ринку. Хоча його кар'єра була відзначена деякими суперечками, Фокс залишається впливовою фігурою в британській політиці.

Часті запитання

 1. Коли народився Ліам Фокс?

  • 22 вересня 1961 року
 2. Які посади обіймав Фокс в уряді Великобританії?

  • Міністр оборони та міністр міжнародної торгівлі
 3. Які політичні позиції Фокса?

  • Консерватизм, вільний ринок, Брекзит
 4. З ким одружений Фокс?

  • Джейн Фріккер
 5. Які інтереси Фокса поза політикою?

  • Крикет

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".