https://reporter.zp.ua

Ладонія (держава)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ладонія – це мікронація, заснована 1996 року на території Швеції. Вона розташована у південній провінції Сконе, поблизу міста Хельсінборг. Координати держави: 56°17′16″ пн. ш. 12°32′21″ сх. д.

Історія

Ладонія була заснована художником і анархістом Лассе Аароном під час дискусії з друзями в Інтернеті. Початкове призначення держави полягало в тому, щоб оскаржити концепцію національної держави. Спочатку Ладонія була віртуальним утворенням, але згодом вона набула фізичного прояву, коли Аарон придбав невелику ділянку землі в Швеції.

Територія та населення

Територія Ладонії становить приблизно 1 квадратний кілометр. Населення держави нечисленне, за оцінками воно становить близько 20 постійних жителів. Громадянами Ладонії можуть стати будь-які особи, які подадуть заявку та сплатять реєстраційний збір.

Устрій та політика

Ладонія є анархістською державою. Вона не має уряду, законів чи поліції. Єдиний орган влади – Рада Ладонії, яка складається з обраних громадян. Рада відповідає за вирішення таких питань, як збереження навколишнього середовища та культурні заходи.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Економіка та культура

Економіка Ладонії базується на бартері та туризмі. Держава випускає власну валюту – ладо, яка використовується в основному для придбання сувенірів і товарів у місцевих художників. Культурне життя Ладонії процвітає, особливо в сфері мистецтва та музики.

Міжнародні відносини

Ладонія не є визнаною державою з боку жодного уряду. Однак вона має дружні відносини з іншими мікронаціями, такими як Себорга та Лихтенштейн. Ладонія також бере участь у міжнародних заходах, таких як Олімпійські ігри мікронацій.

Ладонія є унікальним експериментом в анархістському устрої. Незважаючи на свій невеликий розмір і відсутність міжнародного визнання, держава продовжує існувати як центр контркультури і платформа для висловлювання неординарних ідей.

Запитання, що часто задаються

  1. Хто заснував Ладонію?
  2. Яка площа території Ладонії?
  3. Яка форма правління в Ладонії?
  4. Чи визнана Ладонія якимись державами?
  5. Яка валюта використовується в Ладонії?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".