https://reporter.zp.ua

Іванчик Віктор Петрович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографічні дані

Віктор Петрович Іванчик народився 2 квітня 1956 року в селі Пузикове Глобинського району Полтавської області. Закінчивши середню школу, отримав вищу освіту в Полтавській державній аграрній академії за спеціальністю "Агрономія".

Кар'єра та бізнес

Після закінчення вузу Іванчик працював агрономом у колгоспі "Світлий шлях" Глобинського району. У 1993 році разом із партнерами заснував компанію "Астарта". Спочатку підприємство займалося закупівлею та продажем сільськогосподарської продукції, зокрема цукру та олії. Згодом "Астарта" набула активів у сфері цукрового виробництва, придбавши кілька цукрових заводів в Україні.

У 2006 році "Астарта" провела реструктуризацію, в результаті якої було створено публічну компанію "Астарта-Холдинг", акції якої почали торгуватися на Варшавській фондовій біржі. Віктор Іванчик став мажоритарним акціонером та СЕО компанії.

Діяльність в агропромисловому секторі

Під керівництвом Віктора Іванчика "Астарта" перетворилася на один із найбільших агропромхолдингів в Україні. Компанія здійснює повний цикл діяльності в агропромисловому секторі, включаючи вирощування зернових, цукрового буряка та соняшнику, виробництво цукру, олії, зерна та молока. Астарта має власні елеватори, заводи з переробки зерна, молочні ферми та іншу інфраструктуру.

Іванчик також є членом правління Українського національного комітету Міжнародної торгової палати. Він працює над розвитком агропромислового сектору в Україні, просуваючи інвестиції та інновації.

Нагороди та визнання

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

У 2007 році Віктор Іванчик був удостоєний звання "Заслужений працівник сільського господарства України". За свої досягнення в бізнесі він отримав низку нагород, включаючи:

 • Орден "За заслуги" ІІІ ступеня
 • Знак Пошани "Рицар українського села"
 • Відзнаку "Золота Фортуна"

Особисте життя

Віктор Іванчик одружений, має двох доньок. Він захоплюється спортом, зокрема футболом та бігом.

Віктор Іванчик є одним із найвідоміших українських підприємців в агропромисловому секторі. Під його керівництвом компанія "Астарта" стала одним із найбільших агропромхолдингів в Україні, вносячи значний внесок у розвиток сільського господарства країни.

Поширені запитання

 1. Хто такий Віктор Іванчик?
  Віктор Петрович Іванчик – український підприємець, співзасновник, мажоритарний акціонер та СЕО агропромхолдингу Астарта.
 2. Де народився Віктор Іванчик?
  Він народився 2 квітня 1956 року в селі Пузикове Глобинського району Полтавської області.
 3. Яку освіту має Віктор Іванчик?
  Він отримав вищу освіту за спеціальністю "Агрономія" в Полтавській державній аграрній академії.
 4. У яких сферах діяльності працює компанія "Астарта"?
  Компанія здійснює повний цикл діяльності в агропромисловому секторі, включаючи вирощування зернових, цукрового буряка та соняшнику, виробництво цукру, олії, зерна та молока.
 5. Які нагороди отримував Віктор Іванчик?
  Він отримав звання "Заслужений працівник сільського господарства України", Орден "За заслуги" ІІІ ступеня, Знак Пошани "Рицар українського села" та Відзнаку "Золота Фортуна".

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".