https://reporter.zp.ua

Інвертори та контролери для живлення мережевого обладнання: вибираємо найкращі моделі

Редактор: Михайло Мельник

Перш ніж вибрати конкретний варіант приладу такого типу, варто розібратися, що ж собою являють і чим відрізняються інвертори й контролери. В Україні вони гідно представлені в каталозі компанії Комтрейд. Тут ви знайдете моделі під будь-які завдання з найдостойнішими характеристиками. Тим більше, що це продукція найкращих сучасних виробників, яка представлена на даному сайті з гарантією оригінальності за помірними цінами.

Основні характеристики, функціональні можливості та переваги, якими відрізняються інвертори й контролери з каталогу компанії Комтрейд

Обидва види приладів, про які йдеться в цій статті, однаково активно сьогодні використовуються в системах продукування сонячної енергії. Фотоелементи виробляють постійну електрику. Але для побутових, офісних та інших видів сучасних приладів необхідний змінний струм. Відповідно потрібне його перетворення. Важливо також забезпечувати високий рівень продуктивності даних систем. З цими завданнями справляються інвертор і контролер. Замовити онлайн на сайті зазначеного вище інтернет-магазину їх можна з найдостойнішими характеристиками.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Інвертор

Саме цей прилад здійснює перетворення постійного струму в змінний. Це обов’язковий компонент системи вироблення сонячної енергії. У конструкції цього приладу неодмінно присутні елементи комутації та перемикання. Вони визначають контур, по якому вироблена електрика рухається від сонячної батареї до користувацького приладу. Чергування траєкторії напруги залежить від частоти перемикання комутаційних елементів. Щоб правильно вибрати й купити інвертор, потрібно визначити такі його характеристики:

  • потужність;

  • напруга;

  • частота;

  • ефективність.

Контролер

Цей прилад призначений для того, щоб відстежувати функціональність батареї, а також уникнути її недостатньої зарядки або надмірного заповнення енергії. Якщо цей режим буде неправильним, то акумулятор буде набагато гірше функціонувати і раніше терміну вийде з ладу. Тому контролер повинен забезпечити нормальну роботу батареї та продовжити можливість її повноцінної експлуатації. Окреслити основні функції цього приладу можна такими параметрами:

  • контроль стану і нагріву батареї;

  • безпека й захист мережевої системи;

  • синхронізація напруги й частоти в мережі.

Якщо вам потрібно купити інвертор і контролер, в каталозі інтернет-магазину компанії Комтрейд ви зможете це зробити на найвигідніших для вас умовах. Щоб уточнити деталі, які вас цікавлять, ви можете зв’язатися за любим зі зручних для вас каналів з нашими фахівцями або просто замовити зворотний дзвінок. Більшість актуальної інформації представлено в картці кожного конкретного товару.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 21 02 2024. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".