https://reporter.zp.ua

Гончаренко Марина Анатоліївна

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Марина Анатоліївна Гончаренко народилася 14 жовтня 1967 року в місті Чернігів. З дитинства вона проявляла інтерес до музики та співу, відвідувала хорову студію при школі. Після закінчення середньої освіти вступила до Чернігівського музичного училища імені Л.Ревуцького, де відмінно опанувала спеціальність "Диригування академічним хором".

Музична кар'єра

Після закінчення училища в 1989 році Марина Гончаренко продовжила свою музичну освіту в Київському національному університеті культури і мистецтв, де вчилася на факультеті хорового диригування. Паралельно з навчанням працювала викладачем музики у школі № 27 міста Києва, а також входила до складу Народної хоар капели "Дніпро". Після отримання диплома в 1994 році вона очолила академічний хор Київського державного політехнічного університету, де пропрацювала до 2003 року.

Військова служба

У 2003 році Марина Гончаренко прийняла рішення про вступ на військову службу в Збройні сили України. Спочатку вона служила на посаді старшого інструктора-методиста культурно-освітнього відділу Військово-музичного центру ВМС ЗСУ.

У 2013 році Гончаренко була призначена на посаду начальника відділу диригентів-хормейстерів Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ, а в 2015 році піднялася на посаду головного диригента-хормейстера. Вона стала першою жінкою в Україні, яка зайняла таку високу посаду у військовому оркестрі.

Творча діяльність

Як хорова диригентка, Марина Гончаренко підготувала та виховала не одне покоління талановитих співаків. Вона очолює хорову капелу Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ, яка під її керівництвом досягла високого професійного рівня. Хор виступає з концертами по всій Україні, а також приймає участь у міжнародних проектах.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Крім диригування, Марина Гончаренко також є талановитим композитором та автором пісень. Вона написала понад 100 вокальних творів, в тому числі пісні на вірші українських поетів, а також духовну музику. Її композиції виконують військові та цивільні хорові колективи, а також відомі співаки.

Визнання та нагороди

У 2016 році Марині Гончаренко присвоєно почесне звання "Народна артистка України". За свою музичну та творчу діяльність вона нагороджена численними медалями та грамотами.

Внесок у українську культуру

Марина Гончаренко є одним з провідних хорових диригентів в Україні. Завдяки її наполегливості та професіоналізму військово-музичні колективи ЗСУ досягли значних успіхів на національному та міжнародному рівні. Вона також зробила значний внесок у популяризацію української музичної культури, пропагуючи українські пісні та духовні твори.

Марина Анатоліївна Гончаренко – видатна українська хорова диригентка, композиторка та авторка пісень, яка зробила вагомий внесок у розвиток військово-музичного мистецтва в Україні. За її плечима – багаторічний досвід диригування військовими та цивільними хорами, а також написання високохудожніх творів, що збагатили українську музичну скарбницю.

Часті запитання

  1. Де народилася Марина Гончаренко?
  2. Яку посаду вона обіймає у Збройних силах України?
  3. Яку спеціальність вона здобула у вищих навчальних закладах?
  4. Які нагороди вона отримала за свою музичну діяльність?
  5. У яких колективах працювала Марина Гончаренко?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 16 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".