Фінал Кубка УЄФА 1985

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальна інформація

Фінал Кубка УЄФА 1984—1985 відбувся у рамках другого за значимістю клубного турніру в Європі. Це був 14-й розіграш турніру, попередником якого був Кубок ярмарків.

Матчі

Фінал проходив у два матчі: один на домашньому стадіоні кожної команди.

Перший матч

Перший матч відбувся 8 травня 1985 року на стадіоні "Непштадіон" у Будапешті, Угорщина. У матчі зустрілися угорський клуб "Відеотон" та іспанський "Реал Мадрид". "Відеотон" вийшов вперед на 25-й хвилині завдяки голу Лайоша Детарі. Однак "Реал" зрівняв рахунок незадовго до перерви, завдяки голу Хорхе Вальдано.

Другий матч

Другий матч відбувся 22 травня 1985 року на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" у Мадриді, Іспанія. "Реал Мадрид" виграв матч з рахунком 1-0 завдяки голу Сантіллиани на 82-й хвилині.

Переможець

Завдяки загальній перемозі з рахунком 3-1 за сумою двох матчів, "Реал Мадрид" став переможцем Кубка УЄФА 1984—1985. Це був перший титул "Реала" в цьому турнірі.

Учасники

Відеотон (Угорщина)

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

• Головний тренер: Ференц Кю
  • Воротар: Ференц Мюллер
  • Захисники: Йожеф Ванчак, Ласло Бодіш, Дьйордь Мезеї, Іван Нилас (капітан)

• Нападники: Сантіллана, Карлос Сантільяна

Фінал Кубка УЄФА 1985 став пам'ятною подією в історії турніру, в якій мадридський "Реал" здобув свою першу перемогу. Це був також важливий крок у розвитку іспанського футболу на міжнародному рівні.