https://reporter.zp.ua

Куренков Олександр В’ячеславович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Куренков Олександр В'ячеславович: російський державний діяч, Міністр у справах ЦО, НС та ліквідації наслідків стихійного лиха

Біографія

Олександр Куренков народився 2 червня 1972 року в Московській області РРФСР, СРСР. Після закінчення школи вступив до Московського вищого загальновійськового командного училища, яке успішно закінчив у 1994 році.

Почав військову службу на посаді командира взводу в Північно-Кавказькому військовому окрузі. У 1996 році отримав призначення на посаду начальника штабу батальйону в Московському військовому окрузі. З 2000 до 2008 року продовжував службу в Центральному військовому окрузі на різних командних посадах.

Бойовий шлях

У 2008-2009 роках Олександр Куренков брав участь у збройному конфлікті в Південній Осетії. У 2014 році служив у званні командувача авіаційного з'єднання в Криму.

Після закінчення Кримської кампанії очолив авіаційне з'єднання в Сирії, де також брав участь у бойових діях. За проявлені героїзм та мужність був нагороджений орденом "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня.

Кар'єра після військової служби

У 2019 році Олександр Куренков був призначений начальником Головного управління МНС росії по місту Москві. На цій посаді він брав активну участь в організації та проведенні рятувальних операцій, а також заходів з попередження надзвичайних ситуацій.

Міністр у справах ЦО, НС та ліквідації наслідків стихійного лиха

25 травня 2022 року Олександр Куренков був призначений на посаду Міністра у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійного лиха. У тому ж році присвоєно звання генерал-лейтенанта.

Як Міністр, він відповідає за координацію зусиль по запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійних лих та пожеж на території Російської Федерації. Також забезпечує безпеку населення та захист території країни від цих загроз.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Звання та нагороди

 • Генерал-лейтенант
 • Орден Мужності
 • Орден "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня
 • Медаль "За відвагу"
 • Заслужений рятувальник Російської Федерації

Внесок у розвиток МНС

Під керівництвом Олександра Куренкова МНС росії продовжує вдосконалюватися та розвиватися. Зокрема, впроваджуються нові технології та розробки для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Також активно реалізуються програми з підвищення кваліфікації та підготовки особового складу МНС.

Олександр В'ячеславович Куренков є досвідченим військовим та державним діячем, який вніс значний вклад у розвиток системи цивільної оборони та рятувальної служби в Російській Федерації. Його професіоналізм та відданість справі заслужено користуються повагою та визнанням.

Часто задані питання

 1. Який бойовий шлях пройшов Олександр Куренков?

  • Він брав участь у збройному конфлікті в Південній Осетії, Кримській кампанії та бойових діях у Сирії.
 2. Коли Олександр Куренков був призначений Міністром у справах ЦО, НС та ліквідації наслідків стихійного лиха?

  • 25 травня 2022 року.
 3. Які основні завдання Міністра в справах ЦО, НС та ліквідації наслідків стихійного лиха?

  • Координування зусиль по запобіганню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, стихійних лих та пожеж на території Російської Федерації.
 4. Які нагороди має Олександр Куренков?

  • Орден Мужності, Орден "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня, Медаль "За відвагу".
 5. Як Олександр Куренков вплинув на розвиток МНС росії?

  • За його керівництва було впроваджено нові технології та розробки, а також реалізовано програми з підвищення кваліфікації та підготовки особового складу МНС.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".