https://reporter.zp.ua

Ервін фон Віцлебен

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!


Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен: Воєначальник і Герой Антинацистського Опору

Вступ: Людина Уніформи та Честі

Історія Йоб-Вільгельма Георга «Ервіна» фон Віцлебена, німецького воєначальника та генерал-фельдмаршала, є захоплюючою сагою про мужність, честь та відданість принципам у буремні часи. Його життя і кар’єра відображають складність та протиріччя воєнного лідерства, а також еволюцію німецького військового керівництва під час Третього рейху.

Початок Військової Кар’єри

Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен народився в Бреслау (нині Вроцлав, Польща) 4 грудня 1881 року. Він виріс в аристократичній військовій сім’ї, що мало значний вплив на його вибір кар’єри. У 1901 році він вступив до прусського армійського кадетського корпусу, а в 1902 році отримав призначення до елітного Королівського прусського гвардійського фузилерного полку в Берліні.

Перша Світова Війна: Підйом до Слави

Під час Першої світової війни Віцлебен служив на різних фронтах, включаючи Східний та Західний. Його хоробрість та самовіддана поведінка призвели до швидкого просування, і він закінчив війну в ранзі підполковника. За його видатні заслуги його нагородили Залізним хрестом обох класів.

Ваймарська Республіка та Підйом Нацизму

Після війни Віцлебен залишився в армії новоствореної Ваймарської республіки. Він обіймав різноманітні посади, включаючи начальника штабу військового округу в Штутгарті та командира 1-ї кавалерійської дивізії в Потсдамі. Він був добре відомий як талановитий офіцер і користувався повагою серед своїх колег.

Початок Другої Світової Війни та Нацистська Агресія

З початком Другої світової війни Віцлебен взяв участь у польській та французькій кампаніях. Він був відомий своєю ретельним плануванням та обережним підходом до ведення бойових дій.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Командування Арміями На Східному Фронті

У 1941 році Віцлебен був призначений командувачем 12-ї армії, яка входила до складу Групи армій «Центр» на Східному фронті. Він відіграв важливу роль у ранніх німецьких успіхах в операції «Барбаросса», але з часом операція перетворилася на криваву та виснажливу битву.

Антинацистське Опір та Змова 20 Липня

У міру того, як війна затягувалася і нацистський режим ставав все більш репресивним, Віцлебен переконався, що Німеччина має покінчити з війною і відкинути нацистську ідеологію. Він приєднався до групи офіцерів, які планували повалити Гітлера і розпочати переговори про мир із союзниками.

Арешт, Суд і Трагічний Кінець

Змова 20 липня, спрямована на вбивство Гітлера, провалилася. Віцлебен був заарештований Гестапо і підданий тортурам. Під час суду над учасниками змови він відмовився видавати своїх товаришів і взяв на себе повну відповідальність за свої дії.

Посмертна Реабілітація та Спадщина Героя

Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен був страчений у в’язниці Пльотцензее в Берліні 8 серпня 1944 року. Після війни він був посмертно реабілітований і відновлений в званні генерал-фельдмаршала. Його спадщина як хороброго військового лідера та героїчного борця проти нацизму надихає майбутні покоління.

Висновок: Складна Спадщина Відданості та Опору

Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен був складною та суперечливою фігурою. Він був зразковим солдатом і патріотом, який служив своїй країні під час двох світових воєн. Проте він також був рішучим противником нацизму і був готовий пожертвувати своїм життям, щоб покінчити з ним.

Поширені Запитання:

  1. Хто такий Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен?
  2. Які основні етапи життя і кар’єри Йоб-Вільгельма Георга «Ервіна» фон Віцлебена?
  3. У чому полягала роль Йоб-Вільгельма Георга «Ервіна» фон Віцлебена під час Першої світової війни?
  4. Як Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен командував арміями на Східному фронті під час Другої світової війни?
  5. Чим Йоб-Вільгельм Георг «Ервін» фон Віцлебен найбільш відомий?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 31 01 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".