https://reporter.zp.ua

Еррол Маск

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Разом за 600 років, 30 генерацій, 12 000 предків, від короля Франції Людовика IX до Ілона Маска

Хто такий Еррол Маск?

Errol Musk (нар. 1946) – відомий південноафриканський інженер-електромеханік, пілот, моряк, консультант, забудовник та політик у відставці.

Сім'я та раннє життя

Еррол Маск народився у Південній Африці. Батько Еррола був пенсіонером-пілотом, а мати – остеопатом. Еррол одружився з Мей Халдеман у 1970 році, і у них народилося троє дітей: Ілон, Кімбал і Тоска. Шлюб пари розпався у 1979 році. У 1990 році Еррол одружився з Гайде Безуйденгаут, з якою у них народилося двоє дітей: Александра і Роуз. Еррол і Гайде розлучилися у 1998 році.

Кар'єра

Після закінчення середньої школи Еррол служив у військово-морському флоті Південної Африки. Потім він вивчав електротехніку в Університеті Вітватерсранда і здобув диплом з електротехніки. На початку своєї кар'єри він працював інженером-електромеханіком. Згодом він став пілотом і володів своєю консультативною фірмою.

Еррол також був залучений до політики. Він був членом Прогресивної федеральної партії, яка виступала проти апартеїду. У 1979 році він був обраний до парламенту як представник округу Ройялті, але вийшов з партії в 1981 році через розбіжності щодо апартеїду.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Пізніше життя

Після виходу з політики Еррол продовжував працювати інженером-консультантом і забудовником. Він також був співвласником смарагдової копальні в Замбії. Останнім часом Еррол став більш відомим як батько Ілона Маска, засновника Tesla і SpaceX.

Спадщина

Еррол Маск залишив значний слід у кількох різних сферах. Як інженер, він розробив декілька інноваційних продуктів. Як пілот, він здійснив численні польоти, включаючи міжнародні рейси. Як політик, він виступав проти апартеїду. А як батько, він виховав успішного підприємця Ілона Маска.

Еррол Маск – це багатогранна і видатна особистість. Він досяг успіху в декількох різних сферах, включаючи інжиніринг, пілотування, політику і бізнес. Його спадщина як батька Ілона Маска забезпечить йому місце в історії.

Часті запитання

  1. Хто такий Еррол Маск?
  2. Чим відомий Еррол Маск?
  3. Які інтереси Еррола Маска?
  4. З ким Еррол Маск був одружений?
  5. Скільки дітей у Еррола Маска?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 13 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".