https://reporter.zp.ua

Ераст

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ераст – Апостол від сімдесяти, Учень апостола Павла

Біографія

Ераст був одним з 70 апостолів, обраних Ісусом Христом (Лк. 10:1-20). Він був супутником апостола Павла під час його місіонерських подорожей.

Вперше Ераст згадується в Діяннях 19:22 як "скарбник міста Ефесу". Він відігравав важливу роль у спільноті, оскільки відповідав за фінансові справи.

У посланні до Римлян 16:23 Павло називає Ераста "дияконом", що свідчить про його служіння та посвяту Церкві. Крім того, у 2-му посланні до Тимофія 4:20 Павло зазначає, що Ераст залишився в Коринфі.

Служіння з апостолом Павлом

Ераст супроводжував апостола Павла під час його третьої місіонерської подорожі. Вони разом відвідали Троаду, Філіппи, Фессалоніки, Коринф, Ефес і Єрусалим.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

В Ефесі Ераст опинився в центрі заворушень, що відбулися через поклоніння богині Артеміді (Дії 19). Він, ймовірно, був арештований разом з Павлом, але згодом був звільнений.

У Римлян 16:23 Павло просить римлян вітати Ераста, як "нашого друга, який багато постраждав за Христа". Цей уривок свідчить про те, що Ераст був вірним і посвяченим послідовником Ісуса, який зазнав переслідувань за свою віру.

Ераст був одним з 70 апостолів, вибраних Ісусом Христом. Він був близьким співробітником апостола Павла, служивши скарбником Ефесу та супроводжуючи його в місіонерських подорожах. Ераст віддано служив Церкві, за що зазнав переслідувань. Він залишив значний слід в історії раннього християнства.

Запитання, що часто задаються:

  1. Хто такий був Ераст?
  2. Яку роль він відігравав в Ефесі?
  3. Як Ераст допомагав апостолу Павлу?
  4. Чому Ераст залишився в Коринфі?
  5. Які уривки Нового Завіту згадують Ераста?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".