https://reporter.zp.ua

Денніс Марук

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Денніс Марук

Життя та кар’єра

Денніс Джон Марук народився 17 листопада 1955 року в Торонто, Онтаріо, Канада. У дитинстві він почав грати в хокей і швидко продемонстрував свої надзвичайні навички. У юнацькому хокеї він виступав за команду “Торонто Мальборос”, де був одним з найкращих гравців.

У 1975 році Марук приєднався до “Клівленд Баронс” у Американській хокейній лізі. У своєму дебютному сезоні він забив 30 голів і віддав 40 результативних передач, ставши одним з найперспективніших молодих гравців у лізі. У наступному сезоні він продовжував прогресувати, забиваючи 40 голів і віддаючи 50 передач.

У 1977 році Марук був обраний на драфті Національної хокейної ліги командою “Торонто Мейпл Ліфс” у другому раунді під загальним 33-м номером. Він дебютував у НХЛ у сезоні 1977-78 років і швидко міцно закріпився у складі команди. За свою кар’єру в “Кленовому листі” він провів 626 матчів, забивши 208 голів і віддавши 254 гольові передачі.

Міжнародна кар’єра

Марук представляв Канаду на міжнародному рівні, виступаючи за збірну країни на Чемпіонаті світу з хокею у 1981 році. У цьому турнірі він допоміг канадській команді вибороти срібну медаль.

Тренерська кар’єра

Після завершення кар’єри хокеїста Марук перейшов до тренерської діяльності. Він очолював команду “Торонто Мальборос” в Онтарійській хокейній лізі, а також був головним тренером збірної Канади на юніорському чемпіонаті світу з хокею 2002 і 2003 років.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Президентура в Хокейній лізі Онтаріо

З 2005 по 2008 рік Марук обіймав посаду президента Хокейної ліги Онтаріо. Під його керівництвом ліга досягла значного прогресу, було розширено її територію та підвищено рівень конкуренції.

Нагороди та визнання

Марук був удостоєний численних нагород за свою кар’єру в хокеї. У 1981 році його було включено до команди всіх зірок другого складу НХЛ. У 2009 році він був введений до Зали слави Хокейної ліги Онтаріо.

Денніс Марук був одним з найвизначніших канадських хокеїстів свого покоління. Його надзвичайні навички та інтенсивна гра робили його одним з найпопулярніших гравців “Торонто Мейпл Ліфс”. Він також відіграв важливу роль на міжнародному рівні для Канади. Після виходу на пенсію Марук успішно перейшов до тренерської діяльності, а пізніше очолив Хокейну лігу Онтаріо як президент. Він є еталоном досконалості як на льоду, так і поза ним.

Поширені запитання

1. Коли народився Денніс Марук?
17 листопада 1955 року

2. За яку команду НХЛ грав Марук?
“Торонто Мейпл Ліфс”

3. Яку нагороду отримав Марук у 1981 році?
Член команди всіх зірок другого складу НХЛ

4. Яку посаду обіймав Марук у Хокейній лізі Онтаріо з 2005 по 2008 рік?
Президент

5. Коли Марука ввели до Зали слави Хокейної ліги Онтаріо?
2009 рік

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".