https://reporter.zp.ua

Чому мікропозики популярні в Україні: основні переваги онлайн-кредитів

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Чому мікропозики популярні в Україні: основні переваги онлайн-кредитів

В Україні за останні роки миттєве кредитування стало дуже популярною та затребуваною послугою. Багато позичальників оцінили можливість швидко отримати онлайн кредит на карту в ті моменти, коли до отримання зарплати залишається ще кілька днів. а гроші потрібні негайно. Місцезнаходження клієнта при цьому не має значення – чи то Київ, чи віддалене село, кредит можна отримати скрізь, головне, мати доступ до інтернету та пристрій з браузером.

Переваги мікропозик

У порівнянні з банками, сервіси онлайн-кредитів більш гнучкі у роботі з клієнтами, які мають низький дохід, проблемну кредитну історію (КІ) та потребу моментально отримати кредит. Банки пропонують кредити переважно лише тим клієнтам, які можуть надати офіційні підтвердження прибутку та місця роботи. На відміну від банків, онлайн-сервіси МФО працюють із більш ризикованими позичальниками за двома основними напрямками:

  1. Зниження ризиків через глибокий аналіз та оцінку кредитоспроможності клієнтів. Не всі банки мають таку розвинену систему оцінки, як мікрофінансові організації.
  2. Зменшення ризиків (і процентних ставок) за подальших успішних угод з клієнтом (видача повторних кредитів).

За допомогою сервісів онлайн кредитування споживачі можуть оперативно вирішувати свої короткострокові фінансові проблеми. Серед ключових гравців на ринку – Moneyveo, ШвидкоГроші, КредитКаса, Кредит7, Ваша Готівочка. Слід зазначити, що отримати позику у мікрофінансовій організації набагато простіше – не потрібні довідки з роботи, поручителі чи застава. Заявку можна заповнити оперативно, а відповідь одержати протягом 10-15 хвилин.

Українцям також подобаються онлайн-кредити, тому що за їх допомогою можна створити позитивну кредитну історію. Навіть якщо позичальник мав проблеми в минулому, він може поліпшити своє кредитне досьє, дисципліновано виплачуючи кілька позик. Більшість фахівців мікрофінансових організацій радять відверто розповісти про причини прострочень – це дозволить компанії допомогти покращити кредитну історію.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Ще одна перевага – цілодобова робота операторів. Позики доступні у будь-який час доби, у вихідні та у свята. Не треба турбуватися про приховані комісії, оскільки всю суму боргу можна побачити в кредитному калькуляторі, ввівши суму та термін кредиту. Співпраця з такими МФО зазвичай ґрунтується на взаємній довірі, тому вони не звертаються до послуг колекторів.

Особливості отримання онлайн-кредитів

Як уже згадувалося, отримати гроші можна онлайн, що уможливлює оформлення кредиту з будь-якої точки України. Для цього необхідно мати доступ до інтернету та пристрою (наприклад, смартфон або ноутбук). 

У середньому МФО видають від 3 до 10 тисяч гривень на строк до 30 днів, хоча умови можуть змінюватись в залежності від конкретного сервісу. Для отримання онлайн-кредиту необхідно бути громадянином України, який досяг 18 років. Якщо клієнт не в змозі повернути борг у строк, йому пропонується скористатися пролонгацією – продовжити термін кредиту до 30 днів, що можна зробити необмежену кількість разів.

Правильно керуючи своїми фінансами, можна взяти мікрозайм на кілька днів для придбання товарів зі знижкою чи вирішення фінансових проблем. Таким чином, використання кредитного сервісу дозволяє уникнути збитків та отримувати прибуток.

Як погашати онлайн-кредити: основні варіанти

Погасити онлайн-кредит у МФО можна кількома способами:

  • В особистому кабінеті компанії за допомогою банківської картки
  • У платіжних терміналах;
  • У касі будь-якого банку України.

Можливі наслідки прострочення та неповернення онлайн-кредитів

Під час прострочення повернення кредиту на картку можуть бути нараховані додаткові відсотки, і прострочення буде відображено в кредитній історії. За тривалого прострочення МФО може вимагати відшкодування збитків через суд відповідно до українського законодавства.

Однак сучасні МФО розуміють, що у клієнтів можуть виникнути непередбачені ситуації, і пропонують пролонгацію – продовження термінів кредиту за потреби. Пролонгація дозволяє зберегти кредитний рейтинг та уникнути збільшення процентної ставки.

Пам’ятайте, що сьогодні, оформлюючи кредити на карту онлайн у надійних МФО, ви можете розраховувати на підтримку компанії. При виникненні проблем не варто уникати спілкування з представниками компанії – обговоріть ситуацію та знайдіть оптимальне рішення разом. Кожен випадок розглядається індивідуально і фахівці МФО готові допомогти уникнути проблем.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 14 05 2024. Поданий під Бізнес. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".