https://reporter.zp.ua

Булгаков Дмитро Віталійович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Булгаков Дмитро Віталійович – видатний воєначальник і тиловик ЗС РФ

1. Біографічні дані

Дмитро Віталійович Булгаков народився 20 жовтня 1954 року в селі Верхнє Гурове Курської області Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки (РРФСР).

2. Військова кар'єра

Після закінчення середньої школи Д. В. Булгаков розпочав свою військову кар'єру, вступивши до Київського вищого військового командного училища ім. М. В. Фрунзе. Після закінчення училища в 1976 році служив на посадах командира взводу, роти та батальйону в різних військових частинах.

У 1989 році Булгаков закінчив Військову академію ім. М. В. Фрунзе, а в 1998 році – Військову академію Генерального штабу Збройних Сил РФ.

З 2000 по 2004 рік Д. В. Булгаков обіймав посаду начальника тилу Північно-Кавказького військового округу. З 2004 по 2008 рік – начальник тилу Сухопутних військ РФ.

3. На високих посадах

У 2008 році Дмитро Булгаков був призначений заступником Міністра оборони Російської Федерації з матеріально-технічного забезпечення. На цій посаді він відповідав за всі питання тилового забезпечення Збройних Сил РФ.

У 2016 році Д. В. Булгакову було присвоєно звання Героя Російської Федерації за особисту мужність, проявлену при виконанні військового обов'язку.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

4. Нагороди та відзнаки

За свою військову службу Дмитро Булгаков удостоєний численних державних нагород: ордена "За заслуги перед Батьківщиною" II, III та IV ступенів, ордена "За військові заслуги", ордена "За морські заслуги", медалей "За бойові заслуги", "За відвагу" та інших.

5. Особисті якості

Дмитро Булгаков відомий як висококваліфікований фахівець у галузі тилового забезпечення, енергійний і цілеспрямований керівник. Він користується авторитетом серед колег та підлеглих.

Дмитро Віталійович Булгаков є видатним військовим діячем Російської Федерації, який зробив значний внесок у забезпечення ефективного тилового забезпечення Збройних Сил РФ. Його відданість службі, високий професіоналізм та організаційні здібності сприяли зміцненню обороноздатності росії.

Питання, що часто задаються

  1. Які основні досягнення Д. В. Булгакова у сфері тилового забезпечення?
  2. На яких посадах служив Булгаков до призначення на посаду начальника тилу Північно-Кавказького військового округу?
  3. За які заслуги Дмитру Булгакову було присвоєно звання Героя Російської Федерації?
  4. Якими нагородами та відзнаками удостоєний Булгаков?
  5. Які особисті якості характеризують Дмитра Віталійовича Булгакова?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".