Борщів (станція)
Редактор: Михайло МельникЗалізнична станція Борщів — проміжна залізнична станція Тернопільської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці на неелектрифікованій лінії Тернопіль – Іване-Пусте між станціями Тересин (5 км) та Іване-Пусте (14 км).
Розташування
Станція розташована в місті Борщів Чортківського району Тернопільської області, поблизу центральної частини міста.
Історія
Станція Борщів була відкрита у 1896 році як частина залізничної лінії Тернопіль – Іване-Пусте. Лінія була побудована для зв'язку Східної Галичини з Буковиною та Румунією.
Пасажирське сполучення
Через станцію Борщів проходять приміські та регіональні поїзди, які здійснюють сполучення між Тернополем, Івано-Франківськом, Чернівцями та іншими населеними пунктами Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.
Вантажне сполучення
Станція Борщів обслуговує вантажні перевезення. На станції є вантажний двір, обладнаний необхідними технічними засобами для навантаження та розвантаження вантажів.
Інфраструктура
Інфраструктура станції Борщів включає:
- Пасажирський вокзал
- Платформи для пасажирів
- Колії для відстою та формування поїздів
- Складські приміщення
- Вантажний двір
- Залізничний переїзд
Значення
Станція Борщів має важливе значення для транспортного обслуговування міста Борщів та прилеглих районів. Станція забезпечує пасажирські та вантажні перевезення, сприяючи розвитку економіки та торгівлі в регіоні.
Станція Борщів є важливою складовою транспортної інфраструктури Тернопільської області. Вона забезпечує пасажирські та вантажні перевезення, сприяючи розвитку міста Борщів та прилеглих районів.
Часті запитання
- Де розташована станція Борщів?
- Коли була відкрита станція Борщів?
- Які поїзди зупиняються на станції Борщів?
- Чи є на станції Борщів вантажне сполучення?
- Яка інфраструктура є на станції Борщів?
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривень