https://reporter.zp.ua

11-й бронетанковий кавалерійський полк

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Опис

11-й бронетанковий кавалерійський полк ("Полк Чорного Коня") – це підрозділ Армії Сполучених Штатів, що базується у Форт-Ірвін, Каліфорнія. Незважаючи на назву "бронекавалерійський полк", він був реорганізований у Багатокомпонентну важку бригадну бойову групу (HBCT).

Історія

Філіппіно-американська війна

11-й бронетанковий кавалерійський полк був сформований у 1898 році як 11-й кавалерійський полк США. Участь полку у філіппіно-американській війні була відзначена битвою при Араяті, де полк здобув першу зі своїх семи Медалей Пошани.

Друга світова війна

Під час Другої світової війни 11-й кавалерійський полк брав участь у кампаніях на Філіппінах, Новій Гвінеї та Лейте. За свою службу у війні полк був нагороджений Президентською частиною.

Війна у В'єтнамі

Після Другої світової війни полк був розгорнутий у В'єтнамі, де він брав участь у таких важливих операціях, як "Пошук і знищення" та Тетський наступ. За час війни у В'єтнамі полк зазнав найважчих бойових втрат за всю свою історію.

Холодна війна

Після війни у В'єтнамі 11-й кавалерійський полк був розгорнутий у Західній Німеччині, де він виконував роль передового підрозділу у захисті Європи від Радянського Союзу.

Операція "Буря в пустелі" та "Свобода Іраку"

У 1991 році 11-й кавалерійський полк брав участь у операції "Буря в пустелі" як розвідувальний підрозділ. Пізніше, у 2003 році, полк був розгорнутий в Іраку, де він відзначився у бою під Наджафом.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Сучасна роль

Сьогодні 11-й бронетанковий кавалерійський полк є Багатокомпонентною важкою бригадною бойовою групою, яка здійснює повний спектр бойових операцій. До складу полку входять бронетехніка, артилерія, розвідка, бойова авіація та інженерні підрозділи.

Нагороди та відзнаки

За свою довгу та відзначену історію 11-й бронетанковий кавалерійський полк отримав численні нагороди та відзнаки, зокрема:

 • 7 Медалей Пошани
 • 4 Президентські частини
 • 1 Хрест "За видатні заслуги"
 • 49 Срібних зірок
 • 336 Бронзових зірок

11-й бронетанковий кавалерійський полк ("Полк Чорного Коня") – це легендарний підрозділ Армії Сполучених Штатів, який відзначився у численних конфліктах. Сьогодні полк продовжує відігравати важливу роль у збройних силах США, виконуючи повний спектр бойових завдань.

Часті запитання

 1. Який тип підрозділу є 11-м бронетанковим кавалерійським полком?

  • Багатокомпонентна важка бригадна бойова група
 2. У скількох конфліктах брав участь полк?

  • Філіппіно-американська війна, Друга світова війна, війна у В'єтнамі, холодна війна, операція "Буря в пустелі", операція "Свобода Іраку"
 3. Яку роль відігравав полк у операції "Буря в пустелі"?

  • Розвідка
 4. Яка відзнака є найвищою, отриманою полком?

  • Медаль Пошани (7 разів)
 5. Де зараз базується 11-й бронетанковий кавалерійський полк?

  • Форт-Ірвін, Каліфорнія

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".