Сурогатне материнство  –  безпечна послуга для безплідних пар

Використання допоміжних методів репродуктивної медицини, зокрема ЕКЗ, надає можливість багатьом сім’ям стати щасливими батьками. Як правило, екстракорпоральне запліднення застосовується у разі чоловічої чи жіночої безплідності. Але для багатьох пар ця техніка неефективна через наявність протипоказань або коли спроби ЕКЗ закінчуються викиднем.

Сурогатне материнство – найоптимальніший метод народження дитини для таких сімейних пар.

Послуги сурогатного материнства у Києві

Сурогатна клініка у Києві www.mamamate.com.ua/ надає комплекс послуг за участю сурогатної матері: від її підбору до моменту появи малюка на світ. Співпраця з “Mamamate” – гарантія успішного проходження програми. Ми маємо власну базу сурогатних матерів, з яких можна вибрати відповідну кандидатуру для того, щоб довірити найцінніше – виношування вашої генетично спорідненої дитини. Також забезпечується юридичний супровід у складанні договорів, оформлюємо свідоцтво про народження та виїзні документи за кордон.

Вимоги до сурогатних матерів

Відповідно до законодавства, сурогатна мама має бути не молодшою ​​за 25 і не старшою за 35 років. Крім оптимального віку, у неї має бути власна дитина та міцне здоров’я. Також увага приділяється моральній готовності до виношування генетично неспорідненої дитини,  способу її життя, відсутності нарко- та алкогольної залежності. Усі жінки, внесені до нашої бази, відповідають цим критеріям.

Проводиться розгорнуте  обстеження сурогатної мами, яке включає діагностичні процедури:

  1. Мазок на урогенітальні інфекції;
  2. Аналіз крові на сифіліс, ВІЛ, гепатит;
  3. Аналізу на імуноглобулін G, TORCH-інфекції;
  4. Біохімічний аналіз для визначення швидкості згортання, резус-фактора, групи крові;
  5. Оцінка «чистоти» уретри, піхви та шийки матки;
  6. Консультація психіатра щодо адекватності;
  7. Висновок терапевта з дослідженням анамнезу та виключення протипоказань до вагітності та пологів.

Як підібрати сурогатну матір?

На первинній консультації у “Mamamate” ви отримаєте всю необхідну інформацію та відповіді на свої запитання. Після вашої згоди на участь у програмі, ми надаємо доступ до бази сурогатних матерів та здійснюємо підбір відповідної кандидатури.

“Mamamate” керується вашими індивідуальними уподобаннями до сурогатної матері та зобов’язуємося надати актуальну інформацію про стан її здоров’я, умови життя.

Усі витрати, що стосуються проведення медичного обстеження, процедур ЕКЗ, пологів, виплат сурогатній матері та оплати послуг юриста несуть майбутні батьки.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 9 2022. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire