Послуги медичного центру ІНЛОР у Львові

Отоларингологія (ЛОР) – медична галузь, діяльність якої спрямована на лікування та профілактику захворювань вуха, горла і носа. На даний момент даний напрямок дуже затребуваний, так як погіршення екології і життя в великих містах з розвиненою промисловістю породжують розвиток патологій слуху, слизової оболонки носа, а також хронічних запальних процесів мигдаликів. Крім того, велика частина людей, як правило, рідко звертається до фахівця під час застуди або нежиті, провокуючи перехід гострої стадії хвороби в хронічну форму. Проблемами, пов’язаними з патологічними процесами лор-органів, займається лікар-отоларинголог. Він проводить первинний прийом і необхідні діагностичні процедури, встановлює діагноз і призначає лікування. Під наглядом лікаря-отоларинголога проходить весь курс лікування до повного одужання. У разі необхідності призначаються додаткові дослідження, коригується план лікувальних заходів.

Чому варто звертатися в ІНЛОР?

У клініці медичний центр ІНЛОР працюють висококваліфіковані фахівці. Професіоналізм, досвід, а також наявність сучасного діагностичного обладнання дозволяють лікарям клініки діагностувати патологію і призначити оптимальну схему лікування. Ви можете звернутися до центру з наступними проблемами:

  • закладенням носа,
  • шумом у вухах,
  • хропінням,
  • труднощами з ковтанням,
  • частим нежитем,
  • збільшеними мигдаликами,
  • частими носовими кровотечами,
  • травмами носа і т. д.

Обстеження в центрі ІНЛОР

Фарингоскопія

Терміном «фарингоскопия» називають метод діагностики, при якому проводиться візуальний огляд глотки і виявлення її структурних і функціональних аномалій. Процедура проста, не вимагає особливих умов, доступна і дає великий обсяг необхідної інформації про стан слизових.

Риноскопія

Риноскопія – це інструментальний метод діагностики, який допомагає лікарю візуально оцінити стан носової порожнини – просвіту, слизової оболонки.

Відеоендоскопія

Відеоендоскопія – це процедура, спрямована на дослідження слизові оболонки слухового проходу, верхніх дихальних шляхів, трахеї і бронхів за допомогою спеціального приладу (ендоскопа). Він являє собою тонку трубку з камерою і джерелом світла на кінці. Отримане зображення виводиться на монітор. Залежно від завдань дослідження використовуються різні за розміром і куту огляду інструменти.

Аудіометрія

Аудіометрія – це методика дослідження гостроти слуху. Для цього застосовується спеціальне обладнання, що передає звуки різної інтенсивності. Результат дослідження записується у вигляді кривої, з’єднаної точками. Ці точки – порогові значення, після яких пацієнт починає чути звуки.

Що лікують в центрі ІНЛОР

Спектр ЛОР-захворювань надзвичайно великий. Серед методів лікування, які практикує центр ІНЛОР, варто виділити наступні.

Видалення надлишкової тканини голосових складок

При хронічних хворобах гортані з порушеннями голосу і дихання, зокрема – хронічному гіпертрофічному ларингіті, може бути рекомендовано оперативне лікування.

Безопераційне лікування хронічного тонзиліту

Хронічний тонзиліт є широко поширеним і часто зустрічається захворюванням, яке характеризується хронічним запаленням піднебінних мигдалин. Це призводить не тільки до місцевих неприємним проявам, такі як часті болі в горлі, дискомфорт, казеозні пробки і ангіни. Захворювання призводить до зниження як місцевого, так і загального імунітету.

Лікування вазомоторного та гіпертрофічного риніту

Вазомоторний або гіпертрофічний риніт – хронічне захворювання, пов’язане зі збільшенням обсягу носових раковин, внаслідок розростання кавернозної судинної тканини. У центрі ІНЛОР розроблені сучасні підходи до лікування даного захворювання.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 24 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire