Жінка свої сексуальні фантазії хотіла реалізувати за допомогою сайту для пошуку житла

# , , , , , , , , , , , , ,

жінка за оренду житла на ніч хотіла отримати не гроші – а секс. мабуть у неї просто не було фалоімітатора!

найпопулярніший сайт для пошуку житла, яким користується 190 країн,  опинився у дуже скрутному становищі. хлопець, якому 19-ть років став жертвою жінки, якій 44-и роки. хлопчина приїхав у бразилію відпочивати  і так як раніше він уже використовував онлайн-ресурси для пошуку житла – скористався популярним сайтом і цього разу. хазяйка квартири закрила хлопчину у кімнаті та змушувала з нею зайнятися сексом. бідолазі вдалося огородитися від шаленої на балконі та зачекати на приїзд поліцейських.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

хлопчина заспокоївшись, подав позов на сайт, та вимагає його закриття, так як він може принести клієнтам сексуальну небезпеку. в історії компанії, такий випадок стався вперше, також працівники пояснюють, що дуже велика кількість замовлень, тому не мають змоги відстежити такі випадки та запевнюють, що роблять для цього усе можливе.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

1 коментар для “Жінка свої сексуальні фантазії хотіла реалізувати за допомогою сайту для пошуку житла”

  1. Максим

    Однозначно, мабуть нічого не знала про Секс-шоп Erosvit – набагато простіший спосіб розважитися, аніж сайти для пошуку житла)))

Залишити коментар

Опубліковано на 17 08 2015. Поданий під Cвіт, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".