https://reporter.zp.ua

Як видалити іржу з металевих виробів

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

якщо на металевій поверхні з’являється іржа хтось може вирішити, що річ вже ніщо не врятує. проте є багато способів, що дозволяють позбутися цих непривабливих бурих плям, використовуючи лише ті засоби, що можна знайти у кожній оселі. детальніше можна дізнатись тут.

столовий оцет для видалення іржі

найпростішими продуктами для допомоги в такій ситуації можуть стати ті, що лежать на полицях у кухні кожної господині. мається на увазі, наприклад, столовий оцет, з якого можна зробити імпровізовану ванну для речі, заплямованої іржею. у цій рідині їй треба дати полежати протягом кількох годин. після таких маніпуляцій досить лише потерти проблемні місця за допомогою жорсткої ганчірки. у разі, коли зіпсована іржею річ занадто велика та не може бути повністю поміщена у розчин, рекомендується декілька разів використати фольгу, змочену в оцті, притуляючи її до іржі.

сік лимону та лайму з сіллю у боротьбі проти іржі

видалити іржу можуть допомогти й лимони або лайми, до соку яких слід додати звичайну сіль. такою сумішшю слід обробити заржавілі місця та залишити на дві-три години. на просторах інтернету навіть можна знайти інформацію про те, як чистити металеві речі та поверхні за допомогою шкірки, знятої із цитрусових плодів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

харчова сода допоможе подолати іржу

лідером у чищенні іржі за допомогою натуральних засобів також є звичайна харчова сода. цей білий порошок потрібно перетворити на кашу, змішуючи її з водою до отримання необхідної консистенції, а потім нанести те, що вийшло, на заржавілі місця. скорше за все, для отримання бездоганного результату потрібно буде повторити таку процедуру ще декілька разів. щоб посилити ефект, радимо долучити до процесу щітку для чищення зубів.

щавлева кислота як дієвий засіб проти плям іржі

допомогти з цією проблемою може й розчин щавлевої кислоти, проте краще у процесі використовувати гумові рукавички та уважно дивитися за тим, щоб не торкатися цієї кислоти жодною частиною тіла, бо вона є дуже агресивною. спочатку заржавілу річ треба помити із засобом для миття посуду, а потім додати 25-30 мл щавлевої кислоти у теплу воду та помістити у цей розчин на 30 хвилин те, що треба почистити. після цього залишиться лише видалити іржу та вимити річ у проточній воді від залишків кислотного розчину.

існує ще багато методів боротьби із плямами іржі, на кшталт використання картоплі із милом, напоїв, що містять вуглекислий газ, перетворювачі іржі тощо. більш детально розглянемо такі методи згодом та розповімо про них у наступних публікаціях.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 01 02 2019. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".