Як вибрати сейф

Сьогодні чимало людей вважають за краще зберігати у себе вдома різні цінності: прикраси, гроші, цінні папери, бази даних, зброю. Такі речі не можна просто покласти в шафу і бути спокійними за їх збереження. Саме тут на допомогу приходить сейф.

Для того, щоб правильно вибрати сейф, необхідно перш за все зрозуміти, що ви збираєтеся в ньому зберігати. Все розмаїття моделей сейфів, залежно від їх призначення, можна умовно розділити на наступні групи: меблеві, офісні, збройові, data-сейфи. У магазині “ІМПЕРІЯ СЕЙФІВ” можна купить сейф різних типів.

Меблеві, як зрозуміло з назви, призначені для вбудовування в меблі. Зазвичай вони невеликі, але їх складніше виявити, і вони добре виглядають в загальному інтер’єрі. Переважно в них зберігають коштовності, гроші та цінні папери. Залежно від ступеня захисту, ціна на даний вид сейфа буде також різною.

Іншим видом сейфів є збройові сейфи, які є необхідним місцем зберігання зброї відповідно до закону. Серед збройових сейфів існують як сейфи для зберігання певного виду зброї, так і універсальні. Універсальні сейфи – дорожче.

Крім того, існують офісні сейфи, які називаються так не тому, що їх можна встановлювати тільки в офісі, а тому, що в них можна зберігати різні документи. Такий сейф без труднощів встановлюється на столі, тумбочці і т.п. Можна вибрати конструкцію офісного сейфа з можливістю кріплення до підлоги, ергономічністю, захист від висвердлювання замка).

Основні характеристики сейфів

Сейфи класифікуються за такими основними характеристиками, як: вогнестійкість і взломкостійкість. Вогнестійкість характеризує здатність сейфа протистояти впливу вогню і високих температур. Взломкостійкість характеризує здатність запобігати несанкціонованому доступу до вмісту сейфа. Це досягається за допомогою використання спеціальних замків і особливої конструкції корпусу з надміцного металу і особливого бетону. Всього існує 15 класі взломкостійкості. Домашній сейф зазвичай має 1-3 клас.

Класифікація сейфових замків

Сейфові замки поділені на: ключові, кодові механічні та електронні. З них найпопулярнішими є ключові замки. В електронних замках зазвичай передбачається можливість зміни коду і підключення його до сигналізації. Недоліком такого типу замків є неможливість їх роботи без електроенергії. Кодові механічні замки бувають з постійним і змінним кодом. Для надійності застосовують кілька типів замків в одному сейфі.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Aug 2 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

2 коментарі для “Як вибрати сейф”

  1. Алекс

    Хорошие сейфы, но вскрыть можно любой сейф, вопрос времени и желания!

  2. Более низкие цены на сейфы здесь https://seyfy.com.ua/

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire