Як вибрати сейф

# , , , ,

сьогодні чимало людей вважають за краще зберігати у себе вдома різні цінності: прикраси, гроші, цінні папери, бази даних, зброю. такі речі не можна просто покласти в шафу і бути спокійними за їх збереження. саме тут на допомогу приходить сейф.

для того, щоб правильно вибрати сейф, необхідно перш за все зрозуміти, що ви збираєтеся в ньому зберігати. все розмаїття моделей сейфів, залежно від їх призначення, можна умовно розділити на наступні групи: меблеві, офісні, збройові, data-сейфи. у магазині “імперія сейфів” можна купить сейф різних типів.

меблеві, як зрозуміло з назви, призначені для вбудовування в меблі. зазвичай вони невеликі, але їх складніше виявити, і вони добре виглядають в загальному інтер’єрі. переважно в них зберігають коштовності, гроші та цінні папери. залежно від ступеня захисту, ціна на даний вид сейфа буде також різною.

іншим видом сейфів є збройові сейфи, які є необхідним місцем зберігання зброї відповідно до закону. серед збройових сейфів існують як сейфи для зберігання певного виду зброї, так і універсальні. універсальні сейфи – дорожче.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

крім того, існують офісні сейфи, які називаються так не тому, що їх можна встановлювати тільки в офісі, а тому, що в них можна зберігати різні документи. такий сейф без труднощів встановлюється на столі, тумбочці і т.п. можна вибрати конструкцію офісного сейфа з можливістю кріплення до підлоги, ергономічністю, захист від висвердлювання замка).

основні характеристики сейфів

сейфи класифікуються за такими основними характеристиками, як: вогнестійкість і взломкостійкість. вогнестійкість характеризує здатність сейфа протистояти впливу вогню і високих температур. взломкостійкість характеризує здатність запобігати несанкціонованому доступу до вмісту сейфа. це досягається за допомогою використання спеціальних замків і особливої конструкції корпусу з надміцного металу і особливого бетону. всього існує 15 класі взломкостійкості. домашній сейф зазвичай має 1-3 клас.

класифікація сейфових замків

сейфові замки поділені на: ключові, кодові механічні та електронні. з них найпопулярнішими є ключові замки. в електронних замках зазвичай передбачається можливість зміни коду і підключення його до сигналізації. недоліком такого типу замків є неможливість їх роботи без електроенергії. кодові механічні замки бувають з постійним і змінним кодом. для надійності застосовують кілька типів замків в одному сейфі.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

2 коментарі для “Як вибрати сейф”

  1. Алекс

    Хорошие сейфы, но вскрыть можно любой сейф, вопрос времени и желания!

  2. Более низкие цены на сейфы здесь https://seyfy.com.ua/

Залишити коментар

Опубліковано на 02 08 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".