Як грамотно вибрати матрац

# ,

тепло і затишок домашнього ліжка, приємна, ще чуть сонна, розслабленість в тілі і легка усмішка – маленькі радощі комфортного сну. часто ми їх не цінуємо, приймаючи як належне, а то й зовсім не помічаємо – схоплюємось, швидко випиваємо ранкову каву і вже поспішаємо вирішити тисячі важливих справ.

але сон завжди був і буде невід’ємною частиною нашого життя. це джерело енергії і сил, так необхідних нашому організму. від нього залежить наше здоров’я і настрій, він допомагає розслабитися, забути про денну суєту, відновити сили. тому про сон варто дбати – піклуватися дбайливо і ретельно, як про дитину.

якість сну залежить від того, як і на чому ми спимо – а цим «чимось» у більшості випадків є матрац. можливо, вам здається, що матрац – річ спеціальна, лікувальна та потрібна тільки людям хворим. адже реклама так і сипле порадами: «болить спина? погано спите? – пора за матрацом» це не так! матрац, як і сон, необхідний будь-якій людині. питання в іншому – який матрац? можна завітати в інтернет магазин матріців http://101matras.com.ua/category/matrasy, і придбати підходящий для себе.

для людей, що мають проблеми зі здоров’ям, випускаються спеціалізовані терапевтичні матраци, оцінити необхідність використання яких у кожному конкретному випадку допоможе консультація з лікарем-ортопедом. для більшості ж з нас сучасний матрац повинен стати комфортною альтернативою звичним старим ліжка, дивану, тахті або розкладному кріслу. або старому матрацу – так, матраци теж старіють, зношуються або втрачають технічну актуальність. правильно підібраний, виготовлений з якісних матеріалів, продуманий в кожній дрібниці матрац стане запорукою комфортного відпочинку щоночі, дозволяючи накопичувати заряд бадьорості на кожен новий день. отже інтернет магазин 101matras.com.ua, допоможе в підборі, матрасы харьков допоможуть вам здорово спати.

баланс трьох критеріїв

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

перед сучасним покупцем відкривається величезна різноманітність видів і моделей матраців. але вибрати правильний і добротний матрац нескладно – потрібно всього лише присвятити цьому достатньо часу і навчитися уважно прислухатися до власних відчуттів.

існує три основних критерії, на які слід звернути увагу, – жорсткість матраца, якість підтримки тіла і розмір. матрац, що ідеально підходить саме вам, повинен володіти оптимальним поєднанням цих критеріїв.

ступінь або рівень жорсткості вказані в описі практично будь-якого матраца. але не варто сліпо орієнтуватися на значення, декларовані виробником. жорсткість матраца відчуває по-різному кожен з нас. тому так важливо перед покупкою мати можливість полежати на матраці. це єдиний спосіб переконатися, який він насправді.

якість підтримки тіла тісно пов’язана з такою важливою характеристикою матраца, як точкова еластичність. ця характеристика визначає, наскільки незалежно реагує на навантаження кожна одиниця поверхні матраца. найбільша точкова еластичність властива матрацам на базі блоків незалежних пружин, де кожна пружина поміщена в окремий чохол і повністю автономна, а також безпружинні матраци на основі монолітів з натурального латексу і високоеластичних пінополіуретанів.

яким же чином точкова еластичність впливає на якість підтримки тіла? від здатності матраца точково реагувати на навантаження залежить, чи зможе він підтримувати тіло лежачого в оптимальному положенні, гнучко підлаштовуючись під його форму і позу. матраци з такими властивостями отримали назву ортопедичних і являють собою вищий щабель розвитку матрацній індустрії.

як переконатися в достатній точковій еластичності матраца? напевно, ви вже знаєте половину відповіді – правильно, тільки полежавши на матраці! ну а ваше тіло, після низки проб нарешті опинившись в умовах повного комфорту і чуйної підтримки всіх його частин, само повідомить вам другу половину відповіді. потрібно лише уважно слухати.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 17 10 2015. Поданий під Здоров'я, Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".