https://reporter.zp.ua

Видалення цвілі на стінах: найкращі способи та етапи боротьби

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Пліснява на стінах – ситуація, подолати яку буває не так вже й просто. Разом із фахівцями служби дезінфекції DFD розглянемо найкращі способи боротьби з нею та з’ясуємо, які методи та засоби слід використовувати.

Розуміння причин, які можуть сприяти появи плісняви, допоможе ефективніше боротися з цим явищем, тому розпочнемо саме з цього.

Причини появи плісняви на стінах

Можна виділити одразу декілька чинників:

Висока вологість – стає однією з основних причин появи цвілі на стінах. Високий рівень вологості в приміщенні може бути викликаний відсутністю вентиляції, постінйими протіканнями, конденсацією або неправильним утепленням стін.

Неякісна або відсутня вентиляція – погана циркуляція повітря сприяє затриманню вологи в приміщенні, що створює сприятливі умови для розвитку цвілі.

Протікання – систематичний витік води з труб, покрівель або вікон може призвести до підвищеної вологості, появи конденсату й утворення цвілі на стінах.

Недостатнє утеплення – неправильне утеплення стін може призводити до конденсації вологи і, як наслідок, до появи цвілі.

Недостатня теплоізоляція – одна з найпоширеніших причин, що сприяє утворенню точок конденсації та подальшої появи плісняви.

Розуміння цих причин допоможе вжити заходів для запобігання появи цвілі на стінах, виправити ситуацію та більше ніколи не стикатися з пліснявою.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Етапи видалення плісняви на стінах

Перед початком видалення цвілі необхідно забезпечити хорошу вентиляцію приміщення та висушити проблемні місця. Для цього можна скористатися обігрівачами та спеціальними лампами. Приступаючи до роботи, слід надіти захисні засоби – окуляри, респіратор і рукавички, щоб уникнути прямого контакту з грибковими спорами.

Далі настає безпосередньо очищення. Треба ретельно очистити проблемні ділянки від цвілі, використовуючи шпатель, щітку або ганчірку, якщо зовсім нічого нема. Після механічного очищення потрібне застосування спеціальних антипліснявих засобів. Більш детально про це описано на сайті служби дезінфекції https://dfd.com.ua/products/plesen-v-zhilykh-pomeshcheniyakh.

Нанесіть антипліснявий засіб на уражені ділянки згідно з інструкціями виробника та почекайте деякий час. Наприклад, можна використовувати Mellerud Schimmel Vernichter або Cillit Bang Антипліснява. А от з використанням відбілювачів слід бути обережним: вони можуть пошкодити поверхню і все одно не вирішать проблему цвілі.

Після видалення плісняви необхідно вжити заходів для запобігання її відновленню, усунути джерела вологи та забезпечити хорошу вентиляцію. Недостатня вентиляція може сприяти повторному утворенню цвілі, тому важливо зробити все правильно, досягши хорошої циркуляції повітря.

Дотримуючись цих рекомендацій і застосовуючи ефективні антиплісняві засоби, можна успішно боротися з пліснявою на стінах і забезпечити здорову і безпечну обстановку в будинку.

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 23 01 2024. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".