https://reporter.zp.ua

Вулиця Павла Чубинського (Тернопіль)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Опис

Вулиця Павла Чубинського — вулиця в житловому масиві "Канада" міста Тернополя. Розпочинається від вулиці Євгена Коновальця, пролягає на схід, згодом — на північ, далі — на північний схід до проспекту Злуки, де і закінчується. Довжина вулиці становить приблизно 1,4 кілометра.

Історія

Вулиця Павла Чубинського була закладена у 1980-х роках під час забудови житлового масиву "Канада". Вона отримала свою назву на честь видатного українського етнографа, фольклориста та поета Павла Чубинського.

Розташування та інфраструктура

Вулиця Павла Чубинського розташована в центральній частині житлового масиву "Канада". Вона має переважно житлову забудову, представлену будинками різної поверховості. На вулиці є кілька багатоповерхових житлових будинків, приватні садиби та комерційні приміщення.

Інфраструктура вулиці розвинена. Тут є продуктовий магазин, аптека, перукарня, стоматологічний кабінет та інші заклади. Також на вулиці розташована початкова школа № 28.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Транспорт

По вулиці Павла Чубинського проходить маршрут міського автобуса № 22. Зупинка громадського транспорту розташована на перехресті з вулицею Євгена Коновальця. Поруч зі школою № 28 є пішохідний перехід зі світлофором.

Цікаві об'єкти

На вулиці Павла Чубинського розташований пам'ятник Павлу Чубинському. Пам'ятник був встановлений у 2010 році в рамках святкування 150-ї річниці від дня народження поета. Скульптура виконана з бронзи і зображує Павла Чубинського в повний зріст.

Вулиця Павла Чубинського — це одна з важливих вулиць житлового масиву "Канада" в Тернополі. Вона забезпечує сполучення між центром міста та спальним районом. На вулиці розвинена інфраструктура, представлена житловими будинками, комерційними закладами та об'єктами соціальної сфери. Вулиця також відома своїм пам'ятником Павлу Чубинському, який є одним з визначних місць Тернополя.

Запитання, що часто задаються

  1. Де розташована вулиця Павла Чубинського?
  2. Хто автор пам'ятника Павлу Чубинському на вулиці?
  3. Який житловий фонд переважає на вулиці Павла Чубинського?
  4. Чи є на вулиці навчальні заклади?
  5. Які маршрути громадського транспорту проходять по вулиці Павла Чубинського?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 26 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".