https://reporter.zp.ua

Вулиця Миколи Бажана (Хмельницький)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Історія

Вулиця названа на честь українського поета, перекладача, громадського діяча Миколи Бажана. Ідея назвати вулицю на його честь виникла в місті Хмельницький у 1977 році, після смерті поета.

Пропозиція була підтримана міською радою, і в 1978 році вулиця, яка раніше називалася Лікарняною, була перейменована на вулицю Миколи Бажана.

Розташування та інфраструктура

Вулиця Миколи Бажана розташована в центральній частині міста Хмельницький, з'єднуючи вулиці Кам'янецьку та Озерну. Вулиця простягається на довжині близько 800 метрів.

Інфраструктура вулиці представлена ​​житловими будинками, офісними приміщеннями, магазинами, кафе та іншими об'єктами побутового призначення.

Значущі будівлі

Однією з найзначущих будівель, розташованих на вулиці Миколи Бажана, є Хмельницька міська дитяча лікарня. Лікарня була побудована в 1980 році і є одним з провідних медичних закладів міста.

Також на вулиці Миколи Бажана розташована Хмельницька обласна дитяча бібліотека імені Т. Г. Шевченка. Бібліотека була заснована в 1957 році та є однією з найбільших дитячих бібліотек в області.

Транспорт

Вулиця Миколи Бажана є частиною транспортної мережі міста. По ній курсують автобуси та маршрутні таксі, що з'єднують вулицю з іншими районами міста.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Рекреаційні зони

Уздовж вулиці Миколи Бажана розташовані невеликі рекреаційні зони, призначені для відпочинку та прогулянок. Зокрема, це сквер навпроти Хмельницької міської дитячої лікарні, де встановлено кілька лавок та дитячий майданчик.

Вулиця Миколи Бажана – одна з важливих вулиць міста Хмельницький, яка названа на честь видатного українського поета та громадського діяча. Вулиця відіграє значну роль у життєдіяльності міста, забезпечуючи зв'язок між різними районами та пропонуючи доступ до різноманітних об'єктів інфраструктури, включаючи медичні установи та бібліотеки.

Найчастіші запитання

  1. Де розташована вулиця Миколи Бажана в Хмельницькому? У центральній частині міста, на відрізку між вулицями Кам'янецькою та Озерною.
  2. Коли вулиця була перейменована на честь Миколи Бажана? У 1978 році.
  3. Які значущі будівлі розташовані на вулиці Миколи Бажана? Хмельницька міська дитяча лікарня та Хмельницька обласна дитяча бібліотека імені Т. Г. Шевченка.
  4. Як можна дістатися до вулиці Миколи Бажана? По вулиці курсують автобуси та маршрутні таксі.
  5. Є на вулиці Миколи Бажана парки або сквери? Так, уздовж вулиці розташовані невеликі сквери, призначені для відпочинку та прогулянок.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 26 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".