Втрати 23-го окремого стрілецького батальйону
Перелік втрат 23-го окремого стрілецького батальйону
23-й окремий стрілецький батальйон (23-й ОСБ) – одна з найвідоміших українських військових частин, яка брала участь в АТО на сході України з 2014 року. Військова частина була створена на базі 23-го Луцького прикордонного загону, основу якої склали прикордонники Волинської області, також відомий як “Буг”. Батальйон стояв на сторожі державних кордонів у найважчих напрямках, зазнаючи втрат. На жаль, під час виконання бойових завдань чимало військовослужбовців загинули, залишивши гіркий слід у серцях своїх рідних, побратимів та всього українського народу.
Втрати під час війни
З початку свого існування 23-й ОСБ поніс значні втрати серед своїх бійців. Війна забрала життя багатьох відважних українських військових, які захищали незалежність та територіальну цілісність нашої країни.
Герої, які загинули за Україну:
- Старший лейтенант Андрій Кизило, командир роти.
- Старшина Віктор Кулик, кулеметник.
- Сержант Ігор Ковальчук, старший водій.
- Молодший сержант Олександр Лавренчук, гранатометник.
- Старший солдат Віктор Матвійчук, розвідник.
- Молодший сержант Роман Миронюк, старший стрілець.
- Старший солдат Євген Олійник, механік-водій.
- Молодший сержант Юрій Петрук, номер обслуги гармати.
- Старший солдат Олександр Подгорний, кулеметник.
- Солдат Роман Сікора, кулеметник.
- Солдат Андрій Соха, розвідник.
- Солдат Ілля Чекман, стрілець.
- Солдат Сергій Швед, стрілець.
Неповний перелік втрат: проблема та виклики
Перелік втрат 23-го ОСБ, який складено на основі наявних відкритих джерел, на жаль, не може вважатися повним. Це пов’язано з низкою причин:
- Обмеженість доступної інформації. Не завжди є можливість отримати достовірні дані про втрати в зоні бойових дій. Це може бути пов’язано з активними бойовими діями, труднощами у зборі інформації в умовах воєнного часу тощо.
- Недостатня координація зусиль різних відомств. Втрати різних військових формувань можуть враховуватися окремо, що ускладнює отримання повної картини.
- Загибель військовослужбовців без свідків. У деяких випадках військовослужбовці гинуть внаслідок обстрілів, підривів чи інших причин без присутності свідків. Тож їхні тіла можуть залишатися не ідентифікованими або навіть не бути знайденими.
Важливість збереження пам’яті про загиблих
Незважаючи на неповність списку втрат 23-го ОСБ, важливо зберегти пам’ять про кожного загиблого воїна. Це прояв поваги до тих, хто віддав своє життя за Україну, і нагадування про високу ціну, яку заплатила наша країна за незалежність та територіальну цілісність.
Шляхи вшанування загиблих героїв:
- Встановлення меморіалів та пам’ятників.
- Присвоєння імен загиблих вулицям, площам, навчальним закладам.
- Організація урочистих заходів та церемоній вшанування.
- Видання книг та статей про загиблих.
- Збір та збереження матеріалів про їхнє життя та подвиги.
Висновок
Перелік втрат 23-го ОСБ, хоча й неповний, є нагадуванням про жертовність і мужність українських воїнів, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої країни. Пам’ять про загиблих героїв має бути збережена, а їхні імена мають бути вшановані.
Запитання, що часто задаються
- Скільки військовослужбовців 23-го ОСБ загинуло в бойових діях?
Відповідь: Точна кількість загиблих військовослужбовців наразі невідома, оскільки перелік втрат неповний. - Чому перелік втрат неповний?
Відповідь: Перелік втрат неповний через обмеженість доступної інформації, недостатню координацію зусиль різних відомств та загибель військовослужбовців без свідків. - Як можна вшанувати пам’ять загиблих героїв?
Відповідь: Пам’ять загиблих героїв можна вшанувати, встановлюючи меморіали та пам’ятники, присвоюючи їхні імена вулицям, площам та навчальним закладам, організовуючи урочисті заходи та церемонії вшанування, видаючи книги та статті про загиблих, збираючи та зберігаючи матеріали про їхнє життя та подвиги. - Які виклики стоять перед збором інформації про втрати військовослужбовців?
Відповідь: Виклики перед збором інформації про втрати військовослужбовців включають обмеженість доступної інформації, недостатню координацію зусиль різних відомств, загибель військовослужбовців без свідків, відсутність єдиного централізованого реєстру втрат. - Як можна допомогти родинам загиблих воїнів?
Відповідь: Родинам загиблих воїнів можна допомогти, надаючи їм фінансову підтримку, психологічну допомогу, сприяючи у вирішенні соціальних та побутових питань, вшановуючи пам’ять загиблих героїв та зберігаючи їхні імена в історії нашої країни.
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривень