В Запоріжжі фінансування громадських проектів збільшили вдвічі

У Запоріжжі було подвоєно громадський бюджет. Тепер жителі міста можуть зробити свій внесок у доброустрій обласного центру. Сума, виділена на це, сягнула 10 мільйонів у 2017 році.

Що планується?

Громадяни міста могли подати свої ідеї та проекти для втілення у мерію. На меті були позитивні зміни міста соціального, культурного, ландшафтного чи архітектурного напрямків. Більша кількість ідей щодо покращення стану міста стосувалась освітлення вулиць чи територій біля шкіл, реконструкція забудов, оновлення парканів чи асфальтного покриття. Запропоновані реформи також стосувались використання екотехнологій в місті. На даний момент координаційною радою було розглянуто 72 поданих проектів. Процес реєстрації учасників почався в травні 2017 року. До речі, кількість заяв напроти зменшилась майже у 2 рази у порівнянні з минулим роком, оскільки у 2016 році запоріжани подали 180 заяв. Максимальна сума, яка може бути виділена на реалізацію одного проекту, складає 300 тисяч гривень. Комбіновані ідеї, представлені в одному великому проекті, можуть отримати фінансування до 1 мільйона гривень.

Голосування за кращі проекти для втілення проводиться у місті в період з 1 до 30 вересня, а визначення переможців відбуватиметься в першій половині жовтня. Реалізація проектів запланована на 2018 рік. Залишити свій голос можна як на сайті громадського бюджету міста Запоріжжя, так і в паперовому вигляді. За один проект можна проголосувати лише один раз, а обрати кращі може кожен житель міста старший 16 років. Для цього необхідно мати паспорт або ідентифікаційний номер фізичної особи. Такі запобіжні заходи використовуються для запобігання повторного голосування.

Джерело: Сайт www.agent-news.net.ua.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 6 2017. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire