Українські програмісти вважаються одними з кращих у світі

За останні декілька років українські IT-спеціалісти створили низку цікавих проектів, які знайшли відгук у закордонних інвесторів та стали популярними у багатьох користувачів. Ми створили підбірку найпоказовіших стартапів.

Petcube

Гаджет у формі куба, який не боїться падінь, слини та опинитись в собачій чи котячій пащеці. Прилад створений для контактування господаря з домашнім улюбленцем. Під’єднатись до гаджетуможна через смартфон. Коли тваринка залишається вдома сама, господар спілкується з нею через встановлені на Petcube’i динамік та вебкамеру.

Зараз розробники працюють над вдосконаленням Petcube’y. Тепер буде змога за допомогою додаткового пристрою покликати улюбленця до миски та всипати йому їжі.

Ecoisme

Прилад для аналізування ситуації з енергоносіями в приміщеннях, який даватиме поради як зменшити використання електроенергії. Він накопичує інформацію про те, як була потрачена електроенергія, для яких приладів, чи всі прилади вимикаються вчасно. Усе заради екологічного та економічно доцільного споживання.

Стартап набирає обертів. І ця ідея назбирала вже понад 120000 доларів інвестицій.

Ajax Systems

Система захисту для будинку, яка складається з різних датчиків. Датчики реагують на затоплення, пожежу, відкриття вікон, розбиття скла. Є бездротова сирена та контролер для керування приладами дистанційно. Завдання для користувача тільки підібрати потрібні для себе функції системи.

Наразі, розумна система захисту продається в Америці, Австралії, Іспанії, Франції, Італії та інших західних країнах.

Depositphotos

Один з найбільших фотобанків теж створили українці. Хоч проект і старий, але він постійно розвивається.

Інтерфейс доступний на 14-ти мовах, а платежі можна здійснити різними способами: як через електронні гаманці, так і через банківські картки та інші системи.

Раніше на сервісі свої роботи могли продавати, навіть, аматори. Тепер стандарти якості зросли й потрібно розвивати свою майстерність і працювати над світлинами, аби ваші фотографії опинились у фотобанку.

Без перебільшення можна сказати, що українські програмісти одні з найкращих у світі. Навіть, Ілон Маск висловив намір створити колись у Карпатах, щось на зразок Кремнієвої Долини. Якщо у проекті задіяний українець інвестори хоч розглянуть його. А далі, як карта ляже.

Де знайти кращих українських програмістів? Рекомендуємо заглянути сюди PHP Development Ukraine.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 2 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire