У Запорізькому гарнізоні підвели підсумки службової діяльності

На базі обласного військового комісаріату відбулася службова нарада військових посадових осіб місцевого гарнізону, де були підведені підсумки стану служби військ, військової дисципліни та гарнізонної служби за третій квартал цього року.

Участь у заході взяли командири (начальники) військових частин та установ Запорізького гарнізону, повідомляє Запорізький ОВК.

В. і. о. начальника Запорізького гарнізону Михайло Логвинов підвів підсумки стану законності та правопорядку в частинах і установах гарнізону за третій квартал цього року. За словами офіцера, продовжують мати місце вчинення злочинів та подій, пов’язаних з ухиленням від військової служби, зловживанням спиртними напоями, непокорою, необережним поводженням зі зброєю. Полковник звернув увагу посадовців на відповідальність у проведенні профілактичних заходів щодо збереження життя і здоров’я військовослужбовців, підтримання необхідного рівня морально-психологічного стану особового складу, стану військової дисципліни та правопорядку.

У свою чергу, начальник Запорізького зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Тарас Рощенков розповів присутнім про аналіз гарнізонної служби та стан роботи щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод в гарнізоні. З доповідями за напрямками службової діяльності також виступили посадові особи гарнізону.

Михайло Логвинов підвів підсумки проведення службової наради і визначив завдання посадовим особами на четвертий квартал з питань підтримання морально-психологічного стану особового складу, стану військової дисципліни та правопорядку.

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Oct 21 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire