https://reporter.zp.ua

Солдатське (Херсонський район)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Солдатське — село в Херсонській області

Село Солдатське є населеним пунктом в Україні, розташованим у Чорнобаївській сільській громаді Херсонського району Херсонської області.

Географічне розташування

Солдатське розташоване на північному заході Херсонської області, на відстані приблизно 15 км від обласного центру — міста Херсон. Село знаходиться на березі річки Інгулець, яка протікає в його південній частині.

Історія

Перші згадки про Солдатське відносяться до 1792 року, коли козацький генерал Захар Чернишов надав дозвіл переселенцям з Полтавської губернії заснувати село. Місцевість, де було засноване Солдатське, отримала свою назву від військових поселенців, які займалися охороною кордонів і придушенням повстань.

Населення

Згідно з переписом населення 2001 року, у Солдатському проживало 153 особи. На 1 січня 2023 року кількість жителів села становила 139 осіб. Переважним етнічним складом населеного пункту є українці.

Інфраструктура

У Солдатському є середня школа, дитячий садок, фельдшерсько-акушерський пункт, будинок культури та бібліотека. Також у селі є кілька магазинів та кафе.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Економіка

Основними галузями економіки Солдатського є сільське господарство та тваринництво. У селі діють кілька фермерських господарств, які спеціалізуються на вирощуванні зернових, соняшнику та овочів. Також у Солдатському є кілька невеликих підприємств, зайнятих у сфері переробки сільськогосподарської продукції.

Туризм

У Солдатському відсутні значні туристичні об'єкти, однак село є потенційним місцем для розвитку екотуризму. У його околицях знаходяться декілька ставків та лісових масивів, які приваблюють любителів природи.

Солдатське — невелике село в Херсонській області, яке має багату історію та мальовничі природні ландшафти. Попри свою невелику чисельність, село забезпечує своїм жителям необхідну інфраструктуру та підтримує стабільну економіку, засновану на сільському господарстві.

Питання, що часто задаються

  • Яким є етнічний склад населення Солдатського?
  • Які основні види економічної діяльності в Солдатському?
  • Чи є в Солдатському заклади охорони здоров'я?
  • Чи є в селі можливості для розвитку туризму?
  • Коли було засноване Солдатське?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".