Сервіс «Гермес» – ремонт ходової Рено у Львові

Ходова частина автомобіля щодня піддається серйозним навантаженням, особливо на вітчизняних дорогах. В ході експлуатації вона приймає на себе всі удари, нерівності і ями, що призводить до підвищеного зносу або виходу з ладу.

Ознаки несправної ходової частини:

  1. сторонні шуми і звуки, скрипи при русі автомобіля;
  2. погіршення керованості автомобілем – важко повертається кермо, відчуття, що кермо за щось чіпляється;
  3. відхилення автомобіля від прямолінійного руху,
  4. нахил керма;
  5. вібрація рульового колеса при русі більше 40 км/год.

Ремонт ходової Рено у Львові

Автосервіс «Гермес» пропонує послуги по ремонту ходової частини у Львові https://germesavto.com.ua/remont-khodovoyi-chastyny/. Наші досвідчені майстри і механіки за допомогою сучасного обладнання вирішать будь-яку проблему, пов’язану з ходовкою автомобіля.

У наші послуги входить:

  • комплексна діагностика ходової частини автомобіля,
  • заміна амортизаторів, стійок, опорних чашок, пиляків і пружин
  • діагностика і ремонт рульового механізму (рульових рейок)
  • заміна сайлентблоків, тяг, рульових наконечників, кульових опор.

РЕМОНТ РУЛЬОВИХ РЕЙОК

Рульова система – одна з найважливіших систем в автомобілі. Для чіткої маневреності та керованості рульове колесо має функціонувати справно. Як тільки ви виявили, що рульова система почала давати збої, відразу звертайтеся в автосервіс, щоб з’ясувати причину несправності й усунути її. Механіки автосервісу «Гермес» швидко знайдуть проблему і виконають ремонт рульової рейки надійно. Якщо ви виявили стуки в районі підвіски попереду, а також при люфт в механізмі керма і якщо під час здійснення обертання колеса потрібно зусилля. Не варто намагатися ремонтувати рульову рейку своїми силами. Робота повинна бути виконана професійно. Досвідчені майстри виконають всі необхідні роботи. Це буде запорукою надійного функціонування транспортного засобу і вашої безпеки при пересуванні по дорожньому полотну.

РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ

Наша компанія рекомендує проводити 3D перевірку розвал-сходження і 3D регулювання розвал-сходження кожні 15-20 тисяч кілометрів пробігу. Після сезонної зміни коліс або установки нових. Після ремонту ходової частини автомобіля. При швидкому і нерівномірному стиранні покришок Після заміни коліс Скільки часу займає зробити розвал-сходження у Львові? 3D перевірка розвал-сходження займає від 15 до 30 хвилин, регулювання – від 20 до 60 хвилин. Точний час залежить від марки і стану автомобіля.

ДІАГНОСТИКА ХОДОВИЙ ЧАСТИНИ

Як то кажуть “краще лікування – це профілактика”. Теж відноситься і до “лікування” ходової частини автомобіля. Своєчасне виявлення і рішення проблем ходовки призводить до економії грошей. Дуже часто буває набагато вигідніше зараз поміняти деталь, яка не сильно зламалася, ніж витрачатися потім на заміну всього механізму. Регулярна діагностика ходової частини автомобіля дозволяє виявити несправність на стадії, яка не має чітко виражених ознак, але знижує безпеку руху.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 21 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire