https://reporter.zp.ua

Санніков Сергій Вікторович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Сергій Вікторович Санніков – Видатний Баптистський Богослов, Пастор та Капелан

Біографія

Сергій Вікторович Санніков народився 3 березня 1959 року в селі Ромашки, Красноярський край, Російська Федерація. У 1983 році закінчив Московський автотранспортний інститут за спеціальністю "автомобілі та автомобільне господарство". Протягом наступних п'яти років працював інженером в м. Гусь-Хрустальний, Владимирська область, Російська Федерація.

У 1988 році Сергій Санніков прийняв хрещення за вірою у Євангельську Церкву Християн-Баптистів. У 1990 році вступив до Московської біблійної школи, яку закінчив у 1993 році. У період з 1993 по 1997 рік служив пастором Євангельської Церкви Християн-Баптистів у м. Гусь-Хрустальний.

У 1994 році Сергій Санніков був висвячений на диякона, а в 1998 році – на пресвітера. У 1999 році був обраний пастором Першої Одеської Церкви Євангельських Християн-Баптистів, де служить і донині.

Богословська освіта

У 2002 році Сергій Санніков закінчив магістратуру Одеської богословської семінарії за спеціальністю "Богослов'я". У 2007 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Пастирська діяльність групи учнів Ісуса Христа (на матеріалі Євангелія від Луки)" та отримав звання кандидата богословських наук. У 2012 році захистив докторську дисертацію на тему "Літургійно-гомілетичні аспекти проповідей Ісуса Христа" та отримав звання доктора богослов'я.

Богословське служіння

Сергій Санніков є одним із основоположників євангельської богословської освіти в незалежній Україні. Він є професором і завідувачем кафедри богослов'я Одеської богословської семінарії. Також є професором кафедри християнського служіння в Біблійному коледжі "Християнський світ".

Богословські праці Сергія Саннікова публікуються у фахових часописах і монографіях. Найвідомішими є:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • "Герменевтика Н. Будзика: Порівняння з класичною герменевтикою"
  • "Літургійно-гомілетичні аспекти проповідей Ісуса Христа"
  • "Проповіді Ісуса Христа: критичний аналіз"
  • "Сучасна євангельська богословська освіта: оцінка та перспективи"

Пасторське служіння

Сергій Санніков є пастором Першої Одеської Церкви Євангельських Християн-Баптистів, однієї з найбільших баптистських церков в Україні. Він також є членом Ради Євангельських Протестантських Церков України. Під його керівництвом церква активно займається місіонерською, дияконською та благодійною діяльністю.

Капеланське служіння

Сергій Санніков є капеланом Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Він надає духовну підтримку військовослужбовцям та членам їхніх сімей.

Нагороди та визнання

Сергій Санніков був нагороджений Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації за заслуги в розвитку духовності в регіоні (2010 р.) та Подякою Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток духовності, милосердя та благодійництва (2012 р.).

Сергій Вікторович Санніков – визначний баптистський богослов, пастор та капелан. Він є одним із основоположників євангельської богословської освіти в незалежній Україні, автором багатьох богословських праць та пастором однієї з найбільших баптистських церков в Україні. Його служіння відіграло значну роль у розвитку євангельського руху та духовності в країні.

Часто задавані питання

  1. Коли Сергій Санніков прийняв хрещення?
  2. Яку спеціальність він отримав у Московському автотранспортному інституті?
  3. У якому році Сергій Санніков став доктором богослов'я?
  4. Яка тема кандидатської дисертації Сергія Саннікова?
  5. Які посади Сергій Санніков займає в Одеській богословській семінарії?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".