https://reporter.zp.ua

Корнелюк Василь Миронович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Народився:

  • 14 вересня 1956 року
  • Село Кортеліси, Ратнівський район, Волинська область

Загинув:

  • 8 жовтня 1995 року
  • Автодорога поблизу села Вужиськ, Ратнівський район, Волинська область

Біографія

Василь Миронович Корнелюк народився у селі Кортеліси на Волині. Закінчив Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю "вчитель математики та фізики". Працював учителем математики у школі села Червонка Ратнівського району.

З 1990 року Василь Корнелюк розпочав політичну кар'єру. Він був обраний народним депутатом України 2-го скликання від Ратнівського району. У Верховній Раді України входив до складу Комісії з питань соціальної політики та праці.

Після завершення депутатського терміну у 1994 році Василя Корнелюка призначили представником Президента України у Ратнівському районі Волинської області. На цій посаді він відповідав за координацію діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, а також сприяв соціально-економічному розвитку району.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Політична діяльність

Як народний депутат і представник Президента Василь Корнелюк відстоював інтереси свого виборчого округу. Він виступав за збільшення фінансування соціальної сфери, розвиток інфраструктури та створення нових робочих місць у Ратнівському районі. Був активним учасником законотворчого процесу, брав участь у розробці та ухваленні законів, спрямованих на покращення життя людей.

Загибель

Василь Корнелюк трагічно загинув в автомобільній катастрофі 8 жовтня 1995 року на автодорозі поблизу села Вужиськ. Його автомобіль зіткнувся з вантажівкою, внаслідок чого Василь Корнелюк отримав смертельні травми.

Пам'ять

У пам'ять про Василя Корнелюка в школі села Червонка, де він працював учителем, встановлено меморіальну дошку. Також його ім'ям названо одну з вулиць у райцентрі Ратне.

Василь Миронович Корнелюк був талановитим політиком, який зробив значний внесок у розвиток Ратнівського району та України в цілому. Його загибель стала великою втратою для рідних, друзів та всіх, хто його знав і поважав.

Питання, що часто задаються

  1. Які посади обіймав Василь Корнелюк?
  2. Де і коли народився Василь Корнелюк?
  3. Якого числа і де Василь Корнелюк загинув?
  4. У якому вищому навчальному закладі Василь Корнелюк здобув освіту?
  5. Де встановлено меморіальну дошку в пам'ять про Василя Корнелюка?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".