Робота в таксі  які плюси і мінуси в цій роботі?

# , ,

ми провели аналіз роботи в таксі, саме для міста київ, і я хотів би поділитися з вами. я писав цю статтю тільки з досвіду людей, які пропрацювали в таксі велика кількість років і можуть визначити всі фактори роботи в таксі.

робота в таксі: кому це підійде?

якщо ви запитаєте будь-якого водія таксі- “чи зможу я працювати в таксі?”, вони як один дадуть відповідь вам-“це або дано або не дано”.  в чому справа? чому так? робота в таксі по суті не особливо складна, катаєшся собі по місту в своє задоволення і тобі ще за це гроші дають. але не все так просто, це дуже важка праця і морально і фізично. спробуйте висидіти на одному місці по 12 -15 годин, дивитися на похмурі обличчя клієнтів, деякі з яких дивляться на тебе начебто ти йому в каву вранці плюнув. звичайно це маленький відсоток таких “недо” клієнтів, але всі водії таксі зі мною погодяться, що у кожного такі були. але не все так погано, у цій роботі трапляються і позитивні моменти, які, як на мене, трапляються досить часто, трапляються такі клієнти які роблять твій настрій на день вперед, і ніхто далі його тобі не зіпсує. і так підведемо підсумки якими якостями повинен володіти водій таксі:

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

водій таксі повинен не звертати увагу на поганих клієнтів, а більше помічати позитиву в роботі в таксі.
водій таксі повинен уміти працювати для того щоб заробляти, заробіток залежить тільки від вас.
водій повинен бути стресостійким і вміти згладжувати конфлікти з клієнтом.
якщо ви хочете працювати в таксі або на іншій роботі водія перейдіть на http://kiev.hh.ua/catalog/transport-logistika/voditel  і дізнайтеся більше про вакансії  роботи водія в києві.

який вибрати автомобіль для роботи в таксі?

багато людей які хочуть працювати в таксі, не знають, чи підійде їхній автомобіль для роботи в таксі. перший фактор який потрібно враховувати при виборі автомобіля, це витрата автомобіля на 100 км., і тип палива. прикладом, на джипі з витратою в 15 літрів бензину, не дуже добре заробляти так, як весь ваш заробіток піде на паливо. цей заробіток залежить від безлічі факторів, величини холостого пробігу (пробіг за який вам не заплатять), собівартість вашого кілометра, залежить від витрати, вартості палива і запчастин.

і так підведемо підсумки:

автомобіль повинен бути максимально дешевим в обслуговуванні.
витрата автомобіля на пряму залежить від вашого заробітку.
вирахуйте свої витрати і доходи, так ви зрозумієте чи підходить вам ця робота.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 01 11 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".