https://reporter.zp.ua

Produce X 101

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Produce X 101: Танцювально-Співоче Талант-Шоу Південної Кореї

(кор. 프로듀스 X 101) — це південнокорейське талант-шоу, четвертий сезон популярної франшизи Produce 101. Шоу транслювалося на телеканалі Mnet з 3 травня по 19 липня 2019 року.

Концепція

Produce X 101 зібрало 101 стажера з різних розважальних агентств Південної Кореї. Ці стажери змагалися за місце в новому глобальному чоловічому айдол-гурті, який буде створено на основі голосування глядачів. Відмінністю цього сезону від попередніх стала можливість для стажерів займати кілька позицій, на відміну від спеціалізації на співі, репі чи танцях.

Відбір

У відборі до Produce X 101 взяли участь понад 4000 стажерів. Зі 101 відібраного стажера 73 були представниками розважальних агентств, а 28 були незалежними стажерами. Серед учасників були як дебютанти, так і стажери, які вперше з'явилися на телебаченні.

Оцінювання

Стажери оцінювалися за їхні співочі, танцювальні та реп-навичкі, а також загальний талант і харизму. Оцінка здійснювалася національними продюсерами шляхом текстового голосування. Результати голосування публікувалися після кожного раунду, і стажери з найменшою кількістю голосів вибували з шоу.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Фінал і Дебют X1

У фіналі Produce X 101 було обрано 11 найкращих стажерів, які дебютували в глобальному айдол-гурті X1. До гурту увійшли: Хан Seungwoo, Cho Seungyoun, Kim Yohan, Kim Wooseok, Lee Hangyul, Cha Junho, Son Dongpyo, Kang Minhee, Lee Eunsang, Hwang Yunseong та Lee Jinhyuk. Контракт X1 терміном на п'ять років був підписаний з компаніями Stone Music Entertainment та Swing Entertainment.

Важливість Produce X 101

Produce X 101 стало одним із найпопулярніших талант-шоу в Південній Кореї, завоювавши велику аудиторію. Шоу допомогло запустити кар'єру багатьом успішним айдолам, зокрема Хан Seungwoo, Kim Wooseok та Lee Jinhyuk. Воно також підкреслило важливість ролі глядачів у формуванні K-pop індустрії.

Produce X 101 — це південнокорейське талант-шоу, яке стало глобальним феноменом. Шоу представило нову і захоплюючу концепцію, що дозволило стажерам вийти за межі традиційних айдол-ролей. Produce X 101 також підкреслило важливість голосування глядачів у формуванні K-pop індустрії.

Запитання, що часто задаються

  1. Скільки сезонів було у франшизи Produce 101?
  2. Який гурт був створений у результаті Produce X 101?
  3. Як оцінювалися стажери в Produce X 101?
  4. Які розважальні агентства брали участь у Produce X 101?
  5. Термін контракту X1?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 20 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".