https://reporter.zp.ua

Плоштіна (Вранча)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Плоштіна, Вранча

Розташування та адміністративний поділ

Плоштіна (рум. Ploștina) – село, розташоване в повіті Вранча, Румунія. Є частиною комуни Вринчоая. Село розташоване в північно-західній частині повіту, на відстані приблизно 31 кілометр від міста Фокшань.

Походження назви

Назва Плоштіна походить від румунського слова "плошті", що означає "площа" або "місцевість". Ця назва, ймовірно, вказує на те, що колись село було побудоване на відкритій місцевості.

Населення

Згідно з переписом населення 2011 року, у селі Плоштіна проживало 945 осіб. Переважна більшість населення – румуни (98,83%). Решта – представники інших етнічних груп, таких як угорці та роми.

Економіка

Основу економіки села становить сільське господарство. Тут вирощують кукурудзу, пшеницю, соняшник та овочі. Також розвинене тваринництво, зокрема розведення великої рогатої худоби, свиней та птиці. У селі діють невеликі підприємства з переробки сільськогосподарської продукції та виробництва будівельних матеріалів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Освіта та культура

У Плоштіні є початкова школа, де навчаються діти з першого по четвертий клас. Старші учні відвідують середню школу в сусідньому селі Вринчоая. У селі є бібліотека та будинок культури, де проводяться культурні заходи та святкування.

Туризм

У Плоштіні немає значних туристичних визначних пам'яток. Однак село розташоване в мальовничому районі з пагорбами та лісами. Це прекрасне місце для походів, їзди на велосипеді та інших видів відпочинку на природі.

Плоштіна – це невелике село в повіті Вранча, Румунія, яке є частиною комуни Вринчоая. Село має сільськогосподарську економіку і є домом для початкової школи, бібліотеки та будинку культури. Плоштіна розташована в мальовничому районі і пропонує можливості для відпочинку на природі.

Питання, що часто задаються

  • Де розташоване село Плоштіна?
  • Яке походження назви Плоштіна?
  • Яке основне заняття населення?
  • Є чи в Плоштіні школи?
  • Чи є в Плоштіні якісь визначні пам'ятки?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 13 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".