https://reporter.zp.ua

Оренда 1с

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

багато підприємств змушені купувати ліцензійні програми, які потрібні для повноцінного функціонування всіх відділів. це приводить до великих витрат кожен рік, які йдуть просто на програмне забезпечення. зовсім недавно цю проблему було вирішено. було вирішено брати програмне забезпечення в оренду. це суттєво зекономить затрати підприємств на забезпечення їхніх офісів для повноцінної роботи.

вся процедура оренди дуже проста. за приклад можна взяти програмне забезпечення 1с, яке вважається одним із самих найпотрібніших на більшості підприємств. щоб взяти 1с в аренду потрібно просто знайти постачальника 1с, який дає таке програмне забезпечення в оренду. таких постачальників дуже багато в мережі інтернет. ви підписуєте договір, який засвідчує те, що ви взяли програмне забезпечення в оренду. потім вся робота програми проходить через інтернет. як ми бачимо, процес оренди 1с дуже простий.

з боку постачальника все по іншому. в цьому випадку все набагато важче. постачальник купує пакет програм 1с і ліцензію на його використання. потім весь пакет програм заливається в хмарне сховище на якийсь сервер. сервер потрібен дуже потужний, щоб витримати всі запити користувачів пакетного програмного забезпечення. в такому випадку виходить, що  знаходиться 1с в хмарі. потім, при оренді цього продукту, клієнт підключається до серверу з запитами 1с по віддаленому захищеному каналі, який гарантує захист даних і стабільність роботи програми.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

в хмарних технологіях є свої великі плюси. по перше, не потрібно купувати дорогу ліцензію, адже цим займається сам постачальник. ціни на оренду нижчі чим на ліцензію, адже одним програмним продуктом постачальника можуть користуватися не одна тисяча людей. це суттєво знижує ціни на оренду програмного хмарного забезпечення. другим плюсом є те, що в хмарних технологіях всі ваші звіти зберігаються в хмарі, тобто на тому сервері, на якому ви працюєте. це забезпечує зберігання даних при раптовому аварійному вимкненні комп’ютера, або ж при його поломці. третім великим плюсом вважають те, що програмне забезпечення, взяте в оренду. не потребує налаштування, адже це робить постачальник в процесі установки програми на сервер. ці великі переваги оренди програмного забезпечення спонукають підприємства використовувати саме їх.

отже, якщо ви хочете зекономити значні кошти на програмному забезпеченні для вашого підприємства, то оренда програм вам підійде більше, чим покупка ліцензій кожного року. використовуючи хмарні технології програмного забезпечення, ви отримуєте велику кількість переваг, які можуть суттєво покращити роботу ваших відділів у компанії.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 19 08 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".