Нова українська музика – де її знайти?

Українська музика пережила новий подих після реформ на радіо та телебаченні. Норми в ефірі стали більш жорсткими, став зникати російський контент та з’явилося багато нових молодих та талановитих виконавців. Ти любиш українське та кайфуєш від нових пісень? Ми даємо тобі чудовий вибір – ресурс Нотатки Точка Ком. Це сайт що зібрав в собі усі новинки та виконавців українського шоу-бізу. Що можна почути у нас:

  • – Музичні бенди;
  • – Сольні виконавці;
  • – Юні гурти та виконавці;
  • – Екперементальні та альтернативні виконавці
  • – Студійні записи.

Цей музичний сайт дозволяє відслідковувати появу нових хітів та виконавців. Це можливість першими бути проінформованими про вихід нового альбому, пісні або новинки. Подібного ресурсу, який б мав такі можливості ще не існує. Творці цього сайту більш ніж п’ять років відстежують цікавинки та додають їх до каталогу. Ми каталогізуємо по якості матеріалу, а не по стилістиці виконавця та його загальній популярності. Це завжди той музикальний контент що надихає та дозволяє відчути українську музу.

«Нотатки про українську музику» це ресурс що постійно публікує не тільки аудіо, та ще й нові релізи відео кліпів. І безпосередні автори коментують найголовніше. І можна здивуватися наскільки талановиті сьогодні наші українці. Відомо, що багато авторів з України стали відомими по усьому світі.

Ресурс «Нотатки про українську музику» не просто робить підбірки, а й прислухається до користувачів сайту. Кожен може рекомендувати виконавця, якого немає у базі та ми розглянемо кандидатуру. Це допоможе дізнатися нам про нові таланти та виконавцю допоможе знайти нових прихильників.

Проект повністю не комерційний, тому команда потребує підтримки. За бажанням це можна зробити за лінком на сайті. Це дозволить ресурсу розвинутися та стати ще більш популярним.

Приєднуйся до нас та насолоджуйся найкращими композиціями. Це можливість слухати улюблене та українське.

Поділитися:
Опубліковано на Jun 7 2018. Поданий під Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire