https://reporter.zp.ua

Не та людина

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Американська кримінальна драма-нуар

Не та людина (англ. The Wrong Man) – це американська кримінальна драма-нуар, створена Альфредом Гічкоком у 1956 році. Фільм засновано на реальних подіях, описаних у новелі Максвелла Андерсона "Правдива історія Крістофера Еммануеля Балєстреро" (англ. The True Story of Christopher Emmanuel Balestrero).

Зав'язка

Фільм розповідає історію звичайного музиканта Крістофера "Менні" Бейлісса (Генрі Фонда), який стає жертвою помилкової ідентифікації. Після того, як його було хибно пізнано як грабіжника банку, Бейлісса заарештовують та звинувачують у злочині. Він відчайдушно намагається довести свою невинуватість, але стикається з численними перешкодами.

Розвиток подій

Бейлісс знаходить підтримку у своєї дружини Роуз (Вера Майлз). Вона твердо вірить у його невинуватість і робить все можливе, щоб допомогти йому очистити своє ім'я. Однак, по мірі того, як справа набирає обертів, Бейлісс починає втрачати надію. Він стає одержимим доведенням своєї невинності, що починає руйнувати його психічне і фізичне здоров'я.

Кульмінація

У відчайдушному акті Бейлісс вирішує втекти з в'язниці. Він сподівається знайти справжнього злочинця і таким чином довести свою невинуватість. Однак його план зазнає невдачі, і він незабаром потрапляє до поліції.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Розв'язка

Наприкінці фільму справжній грабіжник банку був упійманий. Після цього Бейлісса було звільнено з в'язниці і повернувся до своєї сім'ї. Проте події фільму назавжди залишають слід на його житті.

Особливості фільму

"Не та людина" – це єдина стрічка Гічкока, в основу якої покладено реальні події. Фільм також відрізняється своїм документальним стилем, який контрастує з іншими роботами режисера. Крім того, стрічка примітна блискучим акторським складом, зокрема, Генрі Фондою у головній ролі.

Вплив

"Не та людина" був добре прийнятий критиками і глядачами. Він отримав декілька номінацій на премію "Оскар", включаючи номінацію за найкращу режисуру. Фільм також був внесений до Національного реєстру фільмів США як "культурно, історично і естетично значущий".

"Не та людина" – це потужний і захоплюючий кримінальний фільм, який досліджує теми помилкової ідентифікації, несправедливості та людської психіки в умовах екстремального стресу. Своєю реалістичністю, блискучою акторською грою та майстерною режисурою, стрічка залишається класикою жанру кримінальної драми.

Часті запитання

  1. На реальних подіях засновано фільм?
  2. Хто зіграв головну роль у фільмі?
  3. Який стиль використав Гічкок у "Не та людина"?
  4. Які нагороди отримав фільм?
  5. Чи було звинувачення Бейлісса справедливим?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 20 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".