https://reporter.zp.ua

Мосіюк Олександр Миколайович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
  <title>Мосіюк Олександр Миколайович</title>
  <meta name="description" content="Стаття про українського політика Олександра Миколайовича Мосіюка, його біографію та політичну діяльність."/>
</head>
<body>

<h2>Мосіюк Олександр Миколайович</h2>

 Біографія

Олександр Миколайович Мосіюк народився 20 квітня 1955 року у місті Луцьк, Волинської області. У 1977 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де здобув фах юриста. Після закінчення вишу працював у різних сферах, зокрема в правоохоронних органах та на підприємствах.

 Політична діяльність

У 1990 році Олександр Мосіюк був обраний депутатом Київської міської ради. У 1991-1992 роках обіймав посади заступника голови Київради та виконував обов'язки голови Київської міськради. Також він увійшов до складу президії Київради та президії Київського міського комітету Компартії України.

У 1994 році Мосіюка було обрано до Верховної Ради України II скликання. Він став членом Комітету з питань правової політики та судово-правової реформи. У парламенті працював над законодавчими актами, що стосувалися правової сфери.

 Політичні погляди

Олександр Мосіюк позиціонував себе як патріота України та прихильника незалежності країни. Він виступав за демократичний розвиток України, захист прав та свобод громадян. Також Мосіюк відстоював ідеї місцевого самоврядування та децентралізації влади.

 Особисте життя

Олександр Мосіюк був одружений, мав двох дітей. До його захоплень належали спорт, історія, література.

 Нагороди та відзнаки

За свою діяльність Олександр Мосіюк був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня та медаллю "Захиснику Вітчизни". Його відзначили також почесними грамотами та подяками різних органів влади.

 Висновок

Олександр Миколайович Мосіюк був українським політиком та громадським діячем, який зробив значний внесок у розвиток України. Він обіймав важливі посади у владних структурах та відстоював інтереси держави та її громадян. Діяльність Мосіюка стала прикладом патріотизму та служіння Україні.

 Часто задавані питання

1. Коли народився Олександр Мосіюк?
2. Яку освіту здобув Мосіюк?
3. Які посади обіймав Олександр Мосіюк у Київській міській раді?
4. Членом якого комітету був Мосіюк у Верховній Раді України?
5. Якими політичними поглядами характеризувався Мосіюк?

</body>
</html>

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".