https://reporter.zp.ua

Mash (інтернет-видання)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Mash — російський новинний інтернет-проект, заснований 6 квітня 2017 року Микитою Могутіним. Основний контент публікується в Telegram-каналі, проте має сторінки в інших соціальних мережах, таких як YouTube, Instagram та VK.

Створення та розвиток

Mash був створений Микитою Могутіним, колишнім головним редактором Telegram-каналу "Life" та журналістом телеканалу "росія-24". Могутін прагнув створити медіа-проект, який був би незалежним від традиційних ЗМІ та орієнтований на молоде покоління.

Проект швидко набрав популярність, досягнувши понад 1 мільйона підписників в Telegram менш ніж за рік після запуску. Цей успіх зумовили унікальний формат подання новин у стилі Telegram-каналу, а також акцент на сенсаційних історіях та ексклюзивних матеріалах.

Формат та контент

Mash публікує в основному текстові новини, супроводжувані короткими відеороликами, фотографіями та голосовими повідомленнями. Формат Telegram-каналу дозволяє проекту оперативно повідомляти про останні події, а також забезпечує високий рівень взаємодії з аудиторією.

Контент Mash охоплює широкий спектр тем, включаючи політику, суспільство, економіку, знаменитостей та кримінал. Проект відомий своїм гострим, часом провокаційним стилем подання новин, що викликає неоднозначну реакцію у читачів.

Власники та фінансування

Власниками Mash є Микита Могутін та його дружина, Марія Борзунова. Проект фінансується за рахунок доходів від реклами та спонсорських внесків.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Резонансні випадки

За час свого існування Mash став учасником кількох резонансних випадків, що привернули увагу громадськості. У 2018 році проект опублікував відеозапис обшуків у будинку опозиційного політика Олексія Навального, що призвело до звинувачень у співпраці з владою.

У 2020 році Mash потрапив у скандал, пов'язаний з публікацією недостовірної інформації про пандемію COVID-19. Цей випадок підняв питання про відповідальність інтернет-ЗМІ за поширення дезінформації.

Оцінка та критика

Mash отримує як позитивну, так і негативну оцінку своєї роботи. Його прихильники хвалять проект за оперативність, ексклюзивність та критичний підхід до висвітлення новин. Критики, навпаки, звинувачують Mash у сенсаційності, поширенні недостовірної інформації та близьких зв'язках із владою.

Mash – це російський новинний інтернет-проект, який відіграє помітну роль в інформаційному просторі країни. Його унікальний формат та гострий стиль подання новин привабили мільйони читачів, проте також викликав суперечки та звинувачення у недобросовісній журналістиці. Роль та значення Mash, ймовірно, продовжуватимуть обговорюватися у майбутньому.

Запитання, що часто задаються

 • Хто є засновником Mash?
  • Микита Могутін
 • Який формат має Mash?
  • Telegram-канал з контентом, що супроводжується відео, фото та аудіо
 • Які теми охоплює Mash?
  • Політика, суспільство, економіка, знаменитості, кримінал
 • Як фінансується Mash?
  • Доходи від реклами та спонсорських внесків
 • З якими резонансними випадками був пов'язаний Mash?
  • Обшуки у будинку Навального, дезінформація про COVID-19

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 15 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".