Гламурний бізнес
Редактор: Михайло МельникАмериканська кінокомедія Гламурний бізнес
Гламурний бізнес (англ. Like a Boss, «Як бос») — американська кінокомедія 2020 року режисера Мігеля Артети за сценарієм Сема Пітмана і Адама Коула-Келлі.
Сюжет
Фільм розповідає про двох найкращих подруг Мел (Тіффані Геддіш) і Міа (Роуз Бірн), які разом створюють власну косметичну компанію. Їхній бізнес процвітає, але згодом вони стикаються з проблемами, коли у них з'являється багата і безжальна інвесторка Клер (Сальма Гаєк).
Клер вкладає значну суму грошей у компанію подруг, але в обмін на це вимагає контролю над нею. Мел і Міа не впевнені в тому, чи варто приймати її умови, оскільки це може поставити під загрозу їхню творчу свободу та дружбу.
Акторський склад
- Тіффані Геддіш в ролі Мел Пейдж
- Роуз Бірн в ролі Міа Картер
- Сальма Гаєк в ролі Клер Луни
- Біллі Портер в ролі Бронсона
- Дженніфер Кулідж в ролі Сідні Кларк
Виробництво
Фільм був анонсований у січні 2019 року. Зйомки почалися в березні в Атланті, штат Джорджія.
Реліз
Прем'єра фільму відбулася 10 січня 2020 року в американських кінотеатрах.
Критика
Фільм отримав змішані відгуки від критиків. Одні хвалили гру акторів, особливо Тіффані Геддіш, а інші критикували слабкий сценарій і передбачуваний сюжет.
Касові збори
За перший тиждень прокату фільм зібрав 10 мільйонів доларів, а всього в прокаті по всьому світу зібрав понад 60 мільйонів доларів.
Гламурний бізнес — це весела і зворушлива кінокомедія про дружбу, амбіції та труднощі володіння власним бізнесом. Хоча сюжет фільму може бути передбачуваним, гра акторів і гумор компенсують ці недоліки.
Запитання, що часто задаються
- Хто головні актори у фільмі Гламурний бізнес?
- Яке ім'я персонажа, якого грає Сальма Гаєк?
- Коли відбулася прем'єра фільму в США?
- Які касові збори зібрав фільм?
- Хто написав сценарій до фільму Гламурний бізнес?
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривень